Parapet to bardzo ważny atrybut okna, który odpowiednio dobrany, pozwala na uzyskanie pożądanego klimatu we wnętrzu i nadaje charakteru elewacji domu. W zależności od tego, jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby, oferujemy parapety: drewniane, marmurowe i granitowe, a także zewnętrzne i wewnętrzne. Nasi specjaliści z Krakowa często opowiadają Klientom o właściwościach poszczególnych modeli, tak, aby podpowiedzieć, na jakich cechach należy się skupić. Zachęcamy do przeczytania kilku przydatnych informacji.

Marmur, drewno czy granit?

Jeżeli interesują Cię parapety, które podkreślą piękno Twojego domu lub mieszkania, a poza funkcją praktyczną, spełnią także rolę ozdobną, polecamy parapety aglomarmurowe. Powstają z konglomeratu marmurowego w wyniku technologicznego połączenia odłamków
naturalnego kamienia i specjalnych żywic poliestrowych. Trzeba przyznać, że sporą popularnością cieszą się również parapety granitowe, charakteryzujące się interesującymi barwami, wzorami oraz niezwykłą odpornością na ścieranie i czynniki atmosferyczne. Nasi Klienci w Krakowie decydują się także na parapety marmurowe, wyprodukowane z jednego z najpiękniejszych surowców dostępnych w Polsce, o nazwie NAPOLEON DAINO REALE. To wyjątkowo piękny marmur, zalecamy do miejsc o średnim natężeniu ruchu i mniej narażonych na intensywne działanie warunków atmosferycznych. Jeżeli natomiast podobają Ci się parapety drewniane, powinieneś przyjrzeć się parapetom MDF, wykonywanym z najnowszej generacji wodoodpornych i drewnopodobnych płyt. To produkty wysoce trwałe i bardzo estetycznie wykonane.

Pomożemy dobrać parapet!

W naszym sklepie w Krakowie oferujemy również: parapety aluminiowe ALU-PŁYTKA z surowej blachy doskonale imitującej płytki klinkierowe oraz parapety aluminiowe z surowej blachy aluminiowej polakierowanej na dany kolor lub pokrytej farbami poliestrowymi. Proponujemy także parapety PVC komorowe, pokryte wysokiej jakości folią okleinową oraz nakładki PVC renowacyjne, które umożliwią Ci szybką zmianę wyglądu starego i zniszczonego parapetu. Nasze parapety stalowe też zasługują na uwagę. Posiadają zabezpieczenie antykorozyjne, są odporne na działanie UV oraz czynników atmosferycznych. Mamy nadzieję, że nieco przybliżyliśmy Ci informację o materiałach, z jakich wykonane są nasze produkty. Bez względu na to, czy zainteresowały Cię bardziej parapety drewniane, marmurowe czy granitowe, a może jeszcze inne modele, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Krakowa, Bochni, Brzeska, Proszowic, Wieliczki oraz innych miejscowości województwa małopolskiego i okolicznych powiatów.