Drzwi Wikęd Kraków

Drzwi wejściowe to bez wątpienia wizytówka każdego domu. Witają nie tylko nas, ale i odwiedzających nas gości. Często są wyeksponowanym elementem frontowej elewacji. Firma Wikęd w swojej ofercie posiada wiele interesujących drzwi zewnętrznych.

Drzwi wejściowe

W naszej bogatej ofercie możecie Państwo znaleźć drzwi Wikęd dopasowane do indywidualnych wymagań oraz stylu wykończenia budynku.

Nasi klienci mają szeroki wybór wzorów w pięciu podstawowych liniach. Sporą część naszego asortymentu stanowią drzwi klasyczne, z przeszkleniami lub bez. Oferujemy też drzwi zewnętrzne w nowoczesnym stylu.

Skrzydła wykonane są z solidnych materiałów, dzięki czemu zapewnią Państwu bezpieczeństwo na długie lata.

Stwórz własne drzwi

Firma Wikęd pozwala dopasować wygląd i funkcje do indywidualnych potrzeb klientów. Oprócz wyboru skrzydeł, w standardowych kolorach podstawowych, można zdecydować się na specjalne zamówienie w kolorach palety ral. Do wyboru jest również kilka materiałów wykonania, od drzwi drewnianych, poprzez drzwi stalowe do aluminiowych.

Wybór i montaż drzwi zewnętrznych

Stylowe drzwi zewnętrzne to łatwy sposób, żeby budynek nabrał szyku i elegancji. Aby mogli Państwo dobrać drzwi najlepiej spełniające wszystkie podstawowe wymagania, oferujemy bezpłatne doradztwo, pomiary i wycenę.

Nasza oferta montażu to usługa wykonana terminowo i sprawnie przez doświadczonych fachowców. W ramach naszych usług znajduje się również demontaż starych drzwi, okien i parapetów. Na wszystkie nasze produkty i usługi oferujemy minimum 5 lat gwarancji.

Swoje usługi świadczymy na terenie województwa małopolskiego, głównie w Krakowie i okolicach. Skorzystaj z naszych usług zakupu, transportu i montażu za przystępną cenę!

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi zewnętrznych do domów, mieszkań, biur. W ofercie drzwi renomowanego producenta Wikęd.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.