Drzwi Martom Kraków

Drzwi zewnętrzne to ważny element każdego domu – są jego wizytówką. Spośród bogatej oferty producentów stolarki drzwiowej warto zwrócić uwagę na drzwi wejściowe firmy Martom. Produkty tej firmy to przede wszystkim innowacyjne, przemyślane rozwiązania i wysoka jakość. Zachęcamy do przeglądnięcia katalogu drzwi Martom.

Drzwi zewnętrzne

Firma Martom specjalizuje się w produkcji drzwi wejściowych do domów, mieszkań oraz budynków gospodarczych. Modele drzwi zostały podzielone na 4 kolekcje.

Linia Modern to nowoczesne modele drzwi, z elementami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Skrzydła Classic charakteryzują się elegancką geometrią oraz tłoczeniami w postaci linii i prostokątów. Kolekcja Traditional to tradycyjne wzornictwo, często charakterystycznym elementem dekoracyjnym jest ozdobne przeszklenie i wykończenie imitujące drewno. Na uwagę zasługuje również kolekcja Diamond, gdzie na powierzchni skrzydła umieszczone jest lakierowane szkło ze szlifowanymi krawędziami.

Oprócz właściwości dekoracyjnych drzwi Martom spełniają także szereg wymagań technicznych, dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii i jakości materiałów mamy do wyboru kilka standardów cieplnych. Skrzydła mają też odpowiednie parametry przeciwpożarowe i akustyczne, chroniące nas i nasze mieszkanie.

Usługi fachowców

Zakup drzwi wejściowych to ważna decyzja, dlatego jeśli chcesz skorzystać z fachowego doradztwa i pomocy w wyborze, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i znajdziemy najkorzystniejszą ofertę.

Zachęcamy również do skorzystania z opcji darmowego pomiaru i wyceny. Gwarantujemy terminowy i sprawny montaż drzwi. Na naszej stronie możesz zobaczyć zdjęcia wykonanych przez nas realizacji. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy swoje usługi świadczą z największą starannością.

Oferujemy nasze usługi na terenie woj. małopolskiego, głównie jest to miasto Kraków i pobliskie miejscowości. Jeśli szukasz kompleksowej i rzetelnej obsługi, zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi zewnętrznych do domów, mieszkań, biur. W ofercie drzwi renomowanego producenta MAR-TOM.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.