Bramy garażowe – Kraków, Wieliczka, Bochnia – Małopolska

Firma Bakar oferuje Państwu sprzedaż i montaż bram garażowych segmentowych i uchylnych. To jedne z najbardziej popularnych modeli dostępnych na rynku. Odznaczają się dość prostą konstrukcją, a zastosowane w nich sprawdzone rozwiązania mechaniczne zapewniają ich funkcjonalność i łatwość obsługi.

Bramy garażowe segmentowe to rozwiązanie niezwykle nowoczesne, praktyczne i bezpieczne. Płaszcz bramy skonstruowany jest z pojedynczych paneli o różnej grubości i specjalnie wyprofilowanych, aby zabezpieczyć przed przytrzaśnięciem palce osoby obsługującej bramę.

Oferujemy różnorodne kolory i wykończenia naszych bram, dzięki czemu każdy z naszych Klientów z łatwością znajdzie model, który spełni wszystkie jego oczekiwania i będzie stanowił wspaniałą ozdobę domu lub garażu.

Bramy uchylne stanowią doskonałe połączenie niskiej ceny oraz wysokiej funkcjonalności. Bardzo proste w obsłudze dzięki zastosowaniu sprawdzonego mechanizmu wielosprężynowego, który doskonale równoważy ciężar skrzydła, pozwalając podnosić je i opuszczać bez użycia siły mięśni.

W katalogu naszych produktów znajdą Państwo asortyment najlepszych producentów, którzy od lat dostarczają swoim klientom rozwiązań wysokiej jakości. Należą do nich Hormann i Wiśniowski. Zakupione u nas bramy garażowe montujemy w cenie ich zakupu. Zapewniamy także dowóz do klienta naszym środkiem transportu, bezpłatną wycenę zlecenia oraz gwarancję na nasze bramy. Obsługujemy klientów z województwa małopolskiego (Kraków, Bochnia, Wieliczka, Proszowice) i gmin przyległych.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły – 531 144 511

Wolisz wysłać maila?  – biuro@bakarokna.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości