Bramy garażowe – Kraków, Wieliczka, Bochnia – Małopolska

Firma Bakar oferuje Państwu sprzedaż i montaż bram garażowych segmentowych i uchylnych. To jedne z najbardziej popularnych modeli dostępnych na rynku. Odznaczają się dość prostą konstrukcją, a zastosowane w nich sprawdzone rozwiązania mechaniczne zapewniają ich funkcjonalność i łatwość obsługi.

Bramy garażowe segmentowe

Jest to rozwiązanie niezwykle nowoczesne, praktyczne i bezpieczne. Płaszcz bramy skonstruowany jest z pojedynczych paneli o różnej grubości i specjalnie wyprofilowanych, aby zabezpieczyć przed przytrzaśnięciem palce osoby obsługującej bramę. Brama segmentowa skonstruowana jest z obustronnej warstwy lakieru, cynku i blachy a w środku wypełniona pianką poliuretanową. Zamontowana w bramie automatyka pozwala na łatwe i szybkie otwieranie bramy garażowej przy pomocy pilota. Produkty tego typu wyróżniają się dużą izolacją akustyczną i cieplna, którą można dodatkowo wzmocnić i uszczelnić dla zwiększenia komfortu cieplnego.
Oferujemy różnorodne kolory i wykończenia naszych bram, dzięki czemu każdy z naszych Klientów z łatwością znajdzie model, który spełni wszystkie jego oczekiwania i będzie stanowił wspaniałą ozdobę domu lub garażu. Naszymi najlepszymi i najbardziej sprawdzonymi produktami są bramy garażowe Hormann i Wiśniowski. Są one niezawodne i zapewniają gwarancję bezpieczeństwa wszystkiego, co znajduje się we wnętrzu garażu. Produkty tego typu wyróżniają się dobrą izolacją akustyczną i cieplną

Dlaczego my

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Bramy garażowe uchylne

Bramy te stanowią doskonałe połączenie niskiej ceny oraz wysokiej funkcjonalności. Bardzo proste w obsłudze dzięki zastosowaniu sprawdzonego mechanizmu wielosprężynowego, który doskonale równoważy ciężar skrzydła, pozwalając podnosić je i opuszczać bez użycia siły mięśni. Proste i tradycyjne rozwiązania zastosowane w konstrukcji bramy pozwalają na zakup bramy w atrakcyjnej cenie. Możliwe do zamontowania są drzwi wewnętrzne dzięki czemu dostęp do garażu będzie szybszy i łatwiejszy. Bramy te wykonane są ze stali cynkowanej ogniowo dzięki czemu są one niewrażliwe na korozje. Dodatkowo jest możliwość ocieplenia przy użyciu wełny mineralnej bądź styropianu. W ofercie posiadamy szeroką gamę kolorów oraz wariantów bram.

Ile kosztuje brama garażowa – Cennik

Cena bramy garażowej uzależniona jest od wielu czynników, dlatego zawsze ustalana jest indywidualnie. Na koszt wpływa m.in. rodzaj bramy, producent, wymiary, technologia, transport i montaż. Nie czekaj, poproś o wycenę!

W katalogu naszych produktów znajdą Państwo asortyment najlepszych producentów, którzy od lat dostarczają swoim klientom rozwiązań wysokiej jakości. Zakupione u nas bramy garażowe montujemy w cenie ich zakupu. Zapewniamy także dowóz do klienta naszym środkiem transportu, bezpłatną wycenę zlecenia oraz gwarancję na nasze bramy. Obsługujemy klientów z województwa małopolskiego (Kraków, Bochnia, Wieliczka, Proszowice) i gmin przyległych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bakar i do kontaktu w razie jakichkolwiek niejasności.

Wolisz wysłać maila?  – biuro@bakarokna.pl

  Adres email *

  Temat *

  Treść wiadomości *

  FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę bram garażowych.

  Zapewniamy duży wybór bram garażowych. W ofercie bramy segmentowe i uchylne renomowanych producentów tj. Hörmann i Wiśniowski.

  Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta bramy, jaką Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

  Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, montaż bram garażowych.