Okna na wymiar – Kraków, Wieliczka, Bochnia

Firma Bakar już od 2014 roku świadczy dla swoich Klientów usługi sprzedaży oraz montażu okien. Nasze doświadczenie na rynku sięga jednak o wiele głębiej, a nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści. Dzięki temu w katalogu naszych produktów znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości okna PCV i drewniane, pochodzące od znanych producentów w branży okiennej, którzy od lat cieszą się zaufaniem Klientów.

Oferujemy Państwu różnorodne modele i warianty okien na zamówienie – okna drewniane, PCV (okna PVC), aluminiowe, antywłamaniowe oraz okna energooszczędne. Ich idealnym dopełnieniem będą rolety zewnętrzne elewacyjne, naokienne i podtynkowe. Dostępne w kolorach z palety RAL. Zakupione u nas okna na wymiar transportujemy odpowiednio zabezpieczone i montujemy w cenie ich zakupu. Zadbamy, aby wszystko zostało wykonane w ustalonym terminie. Zapewniamy bezpłatne: pomiar i wycenę.

Wycena, transport i montaż okien

Okna prezentowane w naszej ofercie przeznaczone są do różnych typów budynków jedno- i wielorodzinnych, dostępne są wersjach jednokwaterowych i wielokwaterowych, otwieranych tradycyjnie, uchylnych i przesuwnych. Różne wymiary, konstrukcja profili, systemy uszczelek, rodzaje przeszklenia, duży wybór wzorów i dodatków, gwarantują, że każdy z Państwa znajdzie u nas dokładnie takie okna, jakich potrzebuje.

Oferowane okna charakteryzuje wysoka szczelność, doskonała izolacja akustyczna, zatrzymanie ciepła w budynku, bezpieczeństwo, niezawodność i walory estetyczne. Zapewniamy fachowy montaż okien.  W ofercie oprócz stolarki okiennej znajdziesz także inne produkty, oferujemy drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, znajdziesz także inne produkty, oferujemy zewnętrzne drzwi do domów i drzwi wewnętrzne, bramy oraz rolety segmentowe i uchylne do Twojego domu.

Nasza oferta skierowana jest do inwestorów, którzy dopiero budują dom lub takich, którzy wymieniają stare okna w już istniejących budynkach. Teren naszej działalności obejmuje miejscowości takie jak Kraków, Proszowice, Wieliczka, Bochnia oraz całe województwo małopolskie oraz powiaty ościenne.

W ramach programu rządowego “Czyste powietrze” możesz uzyskać dofinansowanie na okna PCV, drewniane i aluminiowe.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem przedstawiając najlepszą ofertę!
Umów się!

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Czy pomiar i wycena są darmowe?


  Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych okien.

  Jakie okna oferujecie?


  Oferujemy okna PCV, drewniane oraz drewniano-aluminiowe. Ze względu na sposób otwierania proponujemy okna uchylne, rozwierne, rozwierno-uchylne oraz przesuwne. U nas kupisz m.in. okna Aluplast, Veka, Brügmann, Termo Profil, Euro Okno.

  Na jaki okres udzielana jest gwarancja?


  Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta okien, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

  Czy zapewniacie transport i montaż okien?


  Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż okien.