Okna na wymiar – Kraków, Wieliczka, Bochnia

Firma Bakar już od 2014 roku świadczy dla swoich Klientów usługi sprzedaży oraz montażu okien. Nasze doświadczenie na rynku sięga jednak o wiele głębiej, a nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści. Dzięki temu w katalogu naszych produktów znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości okna PCV i drewniane, pochodzące od znanych producentów, którzy od lat cieszą się zaufaniem Klientów.

Oferujemy Państwu różnorodne modele i warianty okien na zamówienie – okna drewniane, PCV, aluminiowe, antywłamaniowe oraz energooszczędne. Ich idealnym dopełnieniem będą rolety elewacyjne, naokienne i podtynkowe. Zakupione u nas okna na wymiar montujemy w cenie ich zakupu. Zadbamy aby wszystko zostało wykonane w ustalonym terminie.

Wycena, transport i montaż okien

Okna prezentowane w naszej ofercie przeznaczone są do różnych typów budynków jedno- i wielorodzinnych, dostępne są wersjach jednokwaterowych i wielokwaterowych, otwieranych tradycyjnie, uchylnych i przesuwnych. Różne wymiary, konstrukcja profili, systemy uszczelek i rodzaje przeszklenia gwarantują, że każdy z Państwa znajdzie u nas dokładnie takie okna, jakich potrzebuje.

Oferowane okna charakteryzuje wysoka szczelność, doskonała izolacja akustyczna i stylowy design. W ofercie znajdziesz także inne produkty, oferujemy drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, bramy i rolety do Twojego domu.

Nasza oferta skierowana jest do inwestorów, którzy dopiero budują dom lub takich, którzy wymieniają stare okna w już istniejących budynkach. Teren naszej działalności obejmuje miejscowości takie jak Kraków, Proszowice, Wieliczka, Bochnia oraz całe województwo małopolskie oraz gminy przyległe.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły – 531 144 511

Skontaktuj się z nami

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości