Okna PCV i okna drewniane – sprzedaż, montaż, wymiana

Remontujesz lub budujesz dom? Szukasz solidnych okien PCV lub drewnianych? Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Znajdziesz w niej szeroki wybór stolarki okiennej . Dostarczamy okna na wymiar – m.in. aluminiowePCVantywłamaniowe oraz energooszczędne. Zapewniamy również rolety elewacyjnenaokienne i podtynkowe. Na co dzień obsługujemy Klientów głównie z Krakowa, BochniBrzeskaProszowicczy Wieliczki. Obszar naszej działalności koncentruje się przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego i powiatów ościennych.

Kilka słów o nas

Nasza siedziba znajduje się w Hebdowie niedaleko drogi krajowej nr 79 (Kraków-Sandomierz). Pod własną marką działamy od 2014 roku. Powstała ona na bazie niemalże 10-letniego branżowego doświadczenia założycieli i pracowników. Dzięki niemu sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej klasy, które pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Adams, Brügmann, Veka.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły – 531 144 511

Montaż w cenie okien

W ramach usługi zdemontujemy stare okna, przygotujemy otwory i założymy nowe stosując najnowsze techniki montażowe.

Własny transport

Okna dowozimy własnym transportem, nie wyręczamy się innymi firmami dlatego zawsze docieramy na czas.

Bezpłatny pomiar

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatną wycenę i skontaktują się z Państwem przedstawiając najlepszą ofertę.

Długa gwarancja

Gwarantujemy satysfakcję z zakupionych produktów i wykonanej usługi. Producent stolarki przewiduje gwarancję od 5 lat i dłużej!

Wolisz wysłać maila?  – biuroREMOVE@bakaroknaREMOVE.pl