Bramy uchylne Kraków, Wieliczka, Bochnia

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą bram uchylnych. Prawidłowo dobrana brama powinna charakteryzować się wytrzymałością, funkcjonalnością oraz tworzyć spójność z pozostałą częścią domu.

Bramy uchylne są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów bram ze względu na prostą, ale funkcjonalną konstrukcję. Są one idealnym wyborem dla klientów poszukujących taniej i niezawodnie działającej bramy do swojego garażu. Bramy zabezpieczone przy pomocy zamka, który połączony jest z systemem ryglującym to gwarancja bezpieczeństwa. Wygodne i łatwe podnoszenie bramy uchylnej to zasługa odpowiednio dobranych sprężyn. Poza funkcjonalnością dla klientów liczy się również nowoczesny lub klasyczny design. W celu idealnego dopasowanie bram do koloru elewacji oferujemy wybór bram w każdym z kolorów z palety RAL. Jeśli zależy Ci na naturalnym kolorze, to sprawdź również ofertę bram w kolorze naturalnego drewna.

Wykonanie standardowe ręcznie otwieranej bramy wjazdowej

 • skrzydło bramy zmontowane jest z profili ocynkowanych zamkniętych;
 • poszycie stanowi blacha stalowa ocynkowana powlekana okleiną drewnopodobną (w kolorach: złoty dąb, ciemny orzech) lub malowana proszkowo (w kolorach: brąz RAL 8017, biały RAL 9010);
 • wspornik środkowy jest stabilny, konstrukcyjnie dostosowany do występujących obciążeń;
 • ościeżnica wykonana jest z kształtowników ocynkowanych zamkniętych (60x40x1,5);
 • próg wykonany jest z ceownika półzamkniętego o wysokości 30 mm;
 • wmontowany jest mechanizm zatrzaskowy skrzydła bramy;
 • wszystkie metalowe podzespoły konstrukcyjne są ocynkowane

Istnieje możliwość wykonania bramy:

 • z drzwiami przejściowymi,
 • ocieplonej,
 • podnoszonej automatycznie,
 • o dowolnym wymiarze.

Nasze kompleksowe usługi zaczynają się już na etapie dokładnego pomiaru i nie kończą po profesjonalnym montażu. Nasze produkty montujemy na terenie całej Małopolski, w szczególności spotkać nas można w Krakowie, Brzesku czy Bochni. Przyjmujemy również zlecenia z innych obszarów Polski. W ofercie posiadamy także bramy segmentowe.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania z naszym doradcą!

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi. Profesjonalnie zmierzymy i dobierzemy drzwi do Twojego wymarzonego domu.

Oczywiście! W cenie drzwi z aluminium zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż.

W naszej ofercie znajdą Państwo stolarkę aluminiową najlepszych marek. 

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi aluminiowych, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Tak, w naszej ofercie znajduje się szeroka gama drzwi aluminiowych, które wykonujemy na zamówienie, dopasowane do indywidualnych wymiarów i potrzeb naszych Klientów. Rozumiemy, że każdy projekt budowlany czy remontowy jest unikatowy, dlatego oferujemy elastyczność w dostosowaniu rozmiarów drzwi, aby idealnie komponowały się z architekturą i funkcjonalnością danego obiektu.

Nasz zespół specjalistów służy wsparciem na każdym etapie – od projektowania po montaż, gwarantując, że otrzymają Państwo produkt nie tylko estetycznie dopasowany, ale także spełniający wszystkie wymogi techniczne i bezpieczeństwa. Ponadto nasza oferta obejmuje różnorodne opcje wykończenia, kolorystyki i akcesoriów, co pozwala na jeszcze większą personalizację drzwi.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta, który z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania i pomoże dopasować idealne rozwiązanie do Państwa wymagań, zapewniając satysfakcję z wyboru drzwi aluminiowych na miarę Państwa oczekiwań.

 

Skontaktuj się z nami

 

  Adres email *

  Temat *

  Treść wiadomości *