Drzwi KMT Kraków

Firma KMT to jeden z czołowych producentów stolarki drzwiowej w Polsce, swoją działalność rozpoczęli ponad 50 lat temu. Obecnie są liderem w produkcji drzwi stalowych na rynku krajowym.

W swojej bogatej ofercie KMT posiada drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także okna i bramy garażowe. Tworzone przez nich produkty to połączenie wieloletniego doświadczenia oraz nowoczesnych technologii.

Drzwi wejściowe

Swoim klientom KMT proponuje dwa rodzaje drzwi wejściowych – drzwi stalowe lub aluminiowe. Klienci mogą wybierać spośród trzech różnych grubości skrzydeł, które gwarantują różne parametry izolacji termicznej i akustycznej.

Do wyboru mamy również wiele kształtów przeszkleń, rodzajów szyb, klamek i innych dodatków.

Drzwi stalowe i aluminiowe

W ostatnich latach coraz częściej montujemy metalowe drzwi wejściowe. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych drzwi drewnianych, dlatego zachęcamy do przeglądnięcia katalogu drzwi KMT dostępnego na naszej.

Drzwi wykonane z aluminium z pewnością będą służyć przez długie lata. Aluminium to materiał lekki, ale równocześnie bardzo wytrzymały oraz odporny na działanie promieni słonecznych czy wilgoci.

Drzwi stalowe cechuje równie wysoka jakość, wytrzymałość i odporność na niesprzyjające warunki. Przez wzgląd na materiał są to drzwi cięższe, dlatego często są wykorzystywane w przemysłowych czy komercyjnych budynkach. Kupno drzwi stalowych to jakość i bezpieczeństwo na długie lata.

Kompleksowa obsługa

Bakar jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zajmuje się profesjonalnym i fachowym montażem każdego rodzaju drzwi, zarówno wewnętrznych jak i wejściowych. Oprócz tego montujemy również okna, parapety, osłony okienne i bramy garażowe.

Nasza kompleksowa oferta nie obejmuje jedynie montażu, ale również sprzedaż i fachowe doradztwo z zakresu stolarki drzwiowej i okiennej. W naszej ofercie posiadamy produkty wielu znanych i cenionych firm. Naszym klientom oferujemy również transport zamówienia pod wskazany adres.

Jeśli są więc Państwo w trakcie budowy domu lub zastanawiają się nad wymianą okien czy drzwi, chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania. Oferujemy również bezpłatny pomiar i kosztorys. Swoje usługi świadczymy głównie w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi zewnętrznych do domów, mieszkań, biur. W ofercie drzwi renomowanego producenta KMT.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.