Parapety PCV komorowe

Parapety PVC komorowe

Parapety z polichlorku winylu, nazywane często PCV lub w angielskiej wersji PVC są jednymi z najpopularniejszych produktów jeśli chodzi o parapety wewnętrzne. Produkuje się je z komorowych profili PCV, które odpowiadają za sztywność. Parapety wewnętrzne PCV są trwałe i estetyczne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii okleinowej, są odporne na promieniowanie słoneczne oraz zawilgocenie i wodę.
Parapety wewnętrzne PCV dostępne są w wielu kolorach, co daje gwarancję dobrego dopasowania do niemal każdego wnętrza. Ponadto, są estetyczne i atrakcyjnie wyglądają. Szczególnie dobrze komponują się z oknami PCV, ale nie tylko. Dodatkowym plusem, jaki posiadają parapety wewnętrzne PCV jest fakt, że łatwo je utrzymać w czystości. Ich powierzchnia jest gładka, co ułatwia mycie i nie sprzyja osadzaniu się zanieczyszczeń w trudno dostępnych zakamarkach.

Polecamy dwie podstawowe linie parapetów PCV.

Linia ERA – parapety okleinowane folią PCV

Parapety komorowe PVC

phoca_thumb_l_orzech

phoca_thumb_l_buk

Linia VEKA – parapety okleinowane bardzo trwałą folią melaminową

phoca_thumb_l_marmur rzymski veka

phoca_thumb_l_zoty db veka

phoca_thumb_l_biay veka

Cechy parapetów:

 • parapet odporny na promieniowanie słoneczne i wysokie temperatury,
 • odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i zarysowania,
 • odporny na ścieranie i domowe środki czystości,
 • idealnie gładka powierzchnia parapetu.

Zaślepki do parapetu

W naszej ofercie, mamy również dwustronne zakończenia (zaślepki) do parapetu wykonane z tworzyw PCV. Ich kolorystyka jest dopasowana do dostępnych w naszej ofercie parapetów.

Szukasz odpowiedniego parapetu ? Jesteś przy urządzeniu końcowym Twojego domu i chcesz, aby każdy parapet wewnętrzny był estetyczny i dobrze się prezentował? Wychodzimy naprzeciw Twoich potrzeb. nasza firma od lat trudni się w fachowym montażu parapetów i nie tylko. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą robotników, którzy dbają o to, aby nawet najdrobniejszy szczegół bym zamontowany idealnie. Na swoim koncie mamy tysiące wykonanych montaży, dzięki czemu nabyliśmy kompleksowe doświadczenie. Potrzeby naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią. Skontaktuj się z nami, a my we wszystkim Ci pomożemy.

Darmowa wycena i pomiar
Montaż w cenie
Własny transport
Gwarancja na co najmniej 5 lat

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport do Twojego domu oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi do mieszkań i domów. W ofercie drzwi stalowe i drewniane renomowanych producentów tj. Wikęd, Martom, Barański, ERKADO, Solido, Doorsy, AGMAR, KMT, STOLPAW.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Skontaktuj się z nami

  Adres email *

  Temat *

  Treść wiadomości *

  FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  Tak, zapewniamy darmowy pomiar, a następnie przygotowujemy ofertę na wybrane przez Państwa parapety aglomarmurowe

  Oczywiście, nasi fachowcy zapewniają darmowy transport oraz montaż parapetów. Zapewniamy estetyczne wykończenie i sprzątamy po zakończeniu prac.