Drzwi Doorsy Kraków

Jeśli szukasz solidnych drzwi wejściowych, warto przeglądnąć ofertę firmy Doorsy obecnej na rynku od 2001 roku. Jest to niezwykle dynamicznie rozwijający się producent, którego oferta zawiera drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz okna. Estetyka wyrobów oferowanych przez Doorsy idealnie wpasowuje się w aktualne trendy.

Drzwi zewnętrzne

Znaczną część oferty drzwi zewnętrznych stanowią drzwi ramowe — płycinowe lub szkieletowe, wykonane z drewna sosnowego i wyposażone w przeszklenia o ciekawych kształtach. Znajdziesz tu modele pasujące do każdego budynku, niezależnie od stylu wykończenia.

Firma Doorsy w swojej ofercie ma również drzwi nowoczesne w szerokiej gamie kolorystycznej. Do wyboru mamy drzwi wykończone farbami lazurującymi albo kolorami z palety RAL. Kolekcja ta charakteryzuje się prostymi, geometrycznymi liniami oraz zdobieniami ze stali nierdzewnej. W większości tych modeli klamki zostały zastąpione przez masywne antaby. Dzięki temu idealnie wpasowują się one w nowe trendy z zakresu wzornictwa drzwi.

Na uwagę zasługują drzwi zewnętrzne z kolekcji Retro – idealne dla miłośników klasyki i elegancji. Wyroby te posiadają ozdobne listwy i unikatowe, ręcznie wykonane elementy dekoracyjne, nadające drzwiom wyjątkowo stylowy wygląd.

Większość modeli ma możliwość zamontowania dodatkowych zabezpieczeń, dzięki którym drzwi osiągają klasę antywłamaniowości RC2. Zapewnia ona wyjątkowo, wysoki poziom ochrony przez potencjalnym włamaniem.

Wybór i montaż drzwi

Drzwi Doorsy to przede wszystkim wysoka jakość i ciekawy design. Zobacz ich katalog drzwi zewnętrznych dostępny na naszej stronie i znajdź drzwi idealne do Twojego domu. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej ofercie posiadamy również produkty innych znanych marek.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, chętnie doradzimy oraz zajmiemy się profesjonalnym montażem. Nasza oferta obejmuje również transport i darmową wycenę, wykonaną przez fachowców, którzy gwarantują stworzenie najlepszej oferty w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo wszystkie nasze usługi objęte są, minimum 5-letnią gwarancją. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi zewnętrznych do domów, mieszkań, biur. W ofercie drzwi renomowanego producenta Doorsy.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.