Drzwi wewnętrzne (pokojowe) – sprzedaż, montaż, wymiana

Remontujesz lub budujesz dom? Potrzebujesz solidnych, niedrogich i przede wszystkim oryginalnych drzwi pokojowych, które będą pasowały do twojego wnętrza? Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem Drzwi wewnętrznych. W swojej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne takich producentów jak: ERKADO, DRE, PORTA, VERTE, Voster. Obsługujemy klientów z  Krakowa i okolic, (Proszowice, Niepołomice, Wieliczka, Słomniki, Brzesko). Obszar naszej działalności koncentruje się przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego i powiatów ościennych.

Kilka słów o nas

Nasza siedziba znajduje się w Hebdowie niedaleko drogi krajowej nr 79 (Kraków-Sandomierz). Pod własną marką działamy od 2014 roku. Powstała ona na bazie niemalże 10-letniego branżowego doświadczenia założycieli i pracowników. Dzięki niemu sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej klasy, które pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Adams, Brügmann, Veka.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły – 531 144 511

Montaż w cenie

Zamów u nas bramę garażową a montaż otrzymasz w cenie. 

Własny transport

Okna dowozimy własnym transportem, nie wyręczamy się innymi firmami dlatego zawsze docieramy na czas.

Bezpłatny pomiar

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatną wycenę i skontaktują się z Państwem przedstawiając najlepszą ofertę.

Długa gwarancja

Gwarantujemy satysfakcję z zakupionych produktów i wykonanej usługi. Producent stolarki przewiduje gwarancję od 5 lat i dłużej!

Wolisz wysłać maila?  – biuro@bakarokna.pl