Parapety Wieliczka, Kraków, Bochnia

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne spełniają kluczową rolę. Są elementami dekoracyjnymi każdego domu, a dodatkowo posiadają kluczowe cechy użytkowe. Mowa oczywiście o odpowiednim kierowaniu ciepła z kaloryferów w głąb pomieszczenia, czy też zabezpieczenia okna i elewacji od zewnątrz.

Oferujemy wysokiej jakości parapety zewnętrzne i wewnętrzne od najlepszych producentów w szerokiej gamie kolorystycznej i o dowolnych kształtach. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, zapewniamy parapety na wymiar z różnych materiałów: parapety z kamienia od konglomeratu, marmuru i granitu, po parapety stalowe, aluminiowe, parapety PCV i MDF. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z darmowej wyceny. Z pewnością znajdzie się tutaj coś dla każdego. Główny obszar naszej działalności: Kraków i okoliczne miejscowości (Wieliczka, Bochnia, Proszowice i inne)

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne- oferta

Rodzajów parapetów jest multum. Wszystko zależy, jakie są nasze oczekiwania i potrzeby. Przy wyborze warto zasięgnąć rady fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu produkt będzie przez długie lata odpowiednio nam służył – Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!
parapet z konglomeratu

Parapety z konglomeratu

Parapety konglomeratowe swoją strukturą przypominają naturalny kamień. Konglomerat charakteryzuje odporność na ścieranie i zaplamienie. Najpopularniejsze parapety z konglomeratu to parapety wewnętrzne aglomarmurowe.

parapet z granitu

Parapety granitowe

Ten rodzaj parapetów jest jednym z najtrwalszych. Wykonane z naturalnego kamienia parapety wewnętrzne są estetyczne i na długo cieszą oko nieskazitelnie zachowaną powierzchnią. Parapety z granitu są twarde, wytrzymałe, mocne i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, wodę oraz wilgoć. Dodatkowo kamień naturalny taki jak grafit jest niezwykle elegancki.

parapet marmurowy

Parapety marmurowe

To świetnie prezentujący się produkty z naturalnego kamienia. Dostępne w wielu estetycznych i atrakcyjnych kolorach. Są mocne i trwałe. Zazwyczaj montuje się je wewnątrz budynków.

parapet PCV komorowy

Parapety PCV komorowe

Są lekkie i odporne na wodę. Mogą być w jednolitym kolorze lub przypominać marmur. To parapety wewnętrzne proste w montażu, a dodatkowo charakteryzujące się trwałością i wytrzymałością.

parapet PCV nakładka renowacyjna

Parapety PCV renowacyjne

To rodzaj nakładki, montowanej szczególnie na starych parapetach betonowych, lastrykowych lub drewnianych. Są łatwe w założeniu i wyglądają bardzo estetycznie. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach.

parapet MDF

Parapety MDF

Rozpoznawalne są przede wszystkim poprzez warstwę laminatu, którą są pokryte. Z pewnością plusem jest także dostęp do ciekawych, drewnianych wzorów.

parapet stalowy

Parapety stalowe

Ten rodzaj parapetów wykorzystywany jest zazwyczaj na zewnątrz. Cechują się niską rozszerzalnością cieplną oraz są zabezpieczone powłoką cynkową przed wszelkiego rodzaju korozją. Dodatkowo posiadają folię ochronną, więc nie trzeba się martwić o wszelkiego rodzaju impregnacje. Istnieje także możliwość lakierowania. Zapewniamy obróbki blacharskie.

parapet aluminiowy

Parapety aluminiowe

Ten rodzaj także jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Do wyboru mamy bogatą gamę kolorów. Są mocne i odporne na działanie warunków atmosferycznych.

parapet alu płytka

Parapety Alu Płytka

To szczególny rodzaj parapetów aluminiowych. Ich cechą charakterystyczną są żłobienia, które dają złudzenie płytki klinkierowej. Parapety są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz bardzo trwałe. Kompleksowo chronią ściany przed zawilgoceniem.

Zapewniamy montaż i transport

Jako profesjonalna firma zapewniamy fachowy i rzetelny montaż w cenie produktu, a także transport. Na każdy produkt otrzymujesz gwarancje. Zawsze możesz liczyć na kompetentną poradą w dobraniu odpowiednich parapetów. Wybierz odpowiedni model- parapety wewnętrzne czy zewnętrzne.

Parapety Wieliczka, Kraków, Bochnia

Usługi montażu parapetów najczęściej realizujemy na terenie Krakowa, Wieliczki, Bochni i Proszowicach. Bez problemu również realizujemy montaże na terenie całego woj. małopolskiego oraz gmin ościennych.

Oferujemy

Darmowa wycena i pomiar
Montaż w cenie produktu
Własny transport
Gwarancja co najmniej 5 lat

Skontaktuj się z nami

  Adres email *

  Temat *

  Treść wiadomości *

  FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  Tak, zapewniamy darmowy pomiar, a następnie przygotowujemy ofertę na wybrane przez Państwa parapety.

  Oczywiście, nasi fachowcy zapewniają darmowy transport oraz montaż parapetów. Zapewniamy estetyczne wykończenie i sprzątamy po zakończeniu prac. Transport realizujemy do:

  • Krakowa,
  • Wieliczki,
  • Bochni,
  • Proszowic,
  • innych sąsiednich miejscowości.