Drzwi Parmax Kraków

Oferujemy Państwu szeroką gamę solidnych drzwi wykonanych z aluminium lub selekcjonowanego drewna, których wytrzymała konstrukcja klejona warstwowo zapewnia pełnię bezpieczeństwa i wysoką estetykę. Drzwi Parmax: drewniane, drewniano-aluminiowe, czy też aluminiowo-drewniane to jakość na lata, która będzie zdobić Państwa dom przez bardzo długi czas i zapewniać niezbędne bezpieczeństwo. Producent Parmax stosuje w swoich wyrobach nowoczesne technologie, takie jak specjalistyczne profile kompozytowe stabilizujące skrzydło po to, aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa idącego w parze z satysfakcją z dobrego wyboru. Wybierając ofertę Bakar Okna, zyskują Państwo nie tylko najlepsze ceny, ale również bezpłatny pomiar i wycenę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Drzwi drewniane Parmax Basic

Słuchamy potrzeb naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę na podstawową serię drzwi Parmax – Basic. Stanowią one połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnymi technologiami, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Każde skrzydło zostało wykonane z użyciem technologii zapewniających wyjątkową wytrzymałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. To, co wyróżnia nasze drzwi zewnętrzne Parmax to nowoczesne rozwiązania, takie jak próg aluminiowy z wstawką termoizolacyjną, który zapewnia doskonałą izolację ciepła i bezproblemowe użytkowanie na lata. Uszczelka progowa zapobiega utracie cennego ciepła, dzięki czemu oszczędzają Państwo na ogrzewaniu.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Drzwi Parmax w ofercie Bakar Okna

W ofercie Bakar Okna znajdą Państwo produkty, które doskonale łączą w sobie cechy użyteczności z pięknem. U nas znajdą Państwo: drzwi drewniane Parmax Basic, drzwi w systemie pivot i inne nowoczesne drzwi Parmax, które oprócz klasycznej urody oferują zaawansowane technologie dbające o bezpieczeństwo Państwa dobytku. Producent Parmax używa nowoczesnych zamków wyposażonych w system listwowy automatic 3 punktowy, zawiasy 2 częściowe z regulacją, a nawet 4-częściowe, co umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie drzwi do każdej przestrzeni. Kierunek otwierania można dostosować do indywidualnych potrzeb, co przekłada się na swobodny dostęp do domu czy też mieszkania.

Drzwi zewnętrzne Parmax – łatwa możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb

Rozumiemy, że drzwi to nie tylko element funkcjonalny, ale także istotny składnik aranżacji. Dlatego oferujemy możliwość personalizacji drzwi – u nas znajdą Państwo szeroki wybór drzwi zewnętrznych z palety RAL, w tym popularne kolory takie jak RAL 9003, RAL 7045, czy RAL 7016. Dzięki temu mają Państwo możliwość dobrania drzwi pod kolor elewacji, czy też okien.

Najczęściej zadawane pytania

Wybierając drzwi Parmax w Bakar Okna, decydują się Państwo na produkty najwyższej klasy, które zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i bezpieczeństwie. Nasza oferta to gwarancja atrakcyjnej ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Ponadto każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, co pozwala na dopasowanie produktów do unikatowych potrzeb i wymagań każdego Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Odkryj drzwi zewnętrzne Parmax z montażem w ofercie Bakar Okna i ciesz się z nowych drzwi do Twojego domu!

Okres gwarancji, której udzielamy na nasze drzwi zewnętrzne, jest uzależniony od wybranego modelu drzwi oraz od producenta. Minimalny okres gwarancji, jaki Państwu otrzymują przy zakupie drzwi, wynosi 5 lat, co stanowi solidne zapewnienie jakości i trwałości naszych produktów.

Oczywiście! Zrozumienie i spełnienie potrzeb naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje nie tylko sprzedaż wysokiej jakości drzwi, ale również ich transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.