Okna tarasowe przesuwne Smart Slide Aluplast

Oferujemy okna przesuwne typu smart slide, które świetnie sprawdzają się jako przesuwne drzwi tarasowe. Tego typu okna wyróżnia komfort użytkowania, świetne właściwości techniczne, a także elegancki i stylowy wygląd.

W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór okien przesuwnych Smart Slide. Jako profesjonalna firma zapewniamy fachowe doradztwo i bezpłatny pomiar. Realizujemy również transport i montaż okien.

Działamy na terenie całego województwa małopolskiego i powiatów ościennych. Głównie usługi realizujemy na terenie: Kraków, Wieliczka, Bochnia, Proszowice. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośrednio w naszej firmie.

okno przesuwne smart slide aluplast
drzwi przesuwne aluplast
konstrukcja drzwi przesuwnych smart slide

Szczelna konstrukcja

Zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań sprawia, że okna smart-slide są bardzo szczelne, a co za tym idzie osiągają dobre wyniki w testach wodoszczelności, wytrzymałości na wiatr oraz przepuszczalności powietrza.

Komfort użytkowania

Zastosowany mechanizm zamykania zapewnia intuicyjną i komfortową obsługę. Okno swobodnie przesuwa się na wózkach, a mechanizm blokujący umożliwia delikatne zamykanie okna przesuwnego w ramie.

Stabilność i solidna konstrukcja

Obecna technologia umożliwia stworzenie przesuwnego okna o wymiarach konstrukcji skrzydła 1,5m x 2,3m. Skrzydło jest szczelnie dociskane dzięki ryglowaniu na całym obwodzie. Nie utrudnia jednak to lekkości w przesuwaniu.

Łatwość wykonania

Zapewnia dużą wydajność produkcji drzwi okienne smart-slide. Rama drzwi przesuwnych jest zgrzewana, a w produkcji wykorzystuje się słupek od systemu Ideal 4000. Dodatkowo produkcja okien smart slide nie wymaga dodatkowego parku maszynowego.

Oszczędzasz miejsce

Stosując prezentowane drzwi przesuwne oszczędzasz miejsce wewnątrz pomieszczenia, gdyż otwierane skrzydło nie wchodzi w obszar mieszkania.

Dostępność kolorystyczna

Oferowane okna przesuwne są dostępne w wielu kolorach i wariantach. Istnieje również możliwość zastosowania aluminiowych nakładek, co daje dodatkowe możliwości i poszerza gamę kolorystyczną.

Darmowa wycena i pomiar
Montaż w cenie
Własny transport
Gwarancja na co najmniej 5 lat

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport do Twojego domu oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi do mieszkań i domów. W ofercie drzwi stalowe i drewniane renomowanych producentów tj. Wikęd, Martom, Barański, ERKADO, Solido, Doorsy, AGMAR, KMT, STOLPAW.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Skontaktuj się z nami

    Adres email *

    Temat *

    Treść wiadomości *