Okna drewniane Kraków, Wieliczka, Bochnia

Oferowane okna charakteryzują się wysoką jakością wykonania stolarki drewnianej, nowoczesnymi technologiami i zastosowanymi rozwiązaniami. Dopasowując się do potrzeb i wymagań klientów oferujemy profile drewniane takie jak: ECOLINE 68, THERMOLINE 78 i ECOTHERM 92

Dlaczego warto wybrać okna z drewna?

Okna drewniane znane są ze swojej niezaprzeczalnej urody – pięknie prezentują się zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, pasują do każdego budynku. Poza tym wybór okien drewnianych jest przyjazny środowisku naturalnemu – odznaczają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Łatwo także usunąć z ich powierzchni zarysowania.

W naszym katalogu znajdą Państwo przepiękne, nowoczesne modele okien w różnorodnych wariantach. Oferujemy okna drewniane z wyjątkowego drewna dębu, ciepłej sosny i eleganckiego drewna meranti. Każde z nich wykonane jest z najwyższej jakości drewna pochodzącego z certyfikowanych źródeł.

Sprzedaż, montaż i wymiana okien drewnianych

Interesują Cię eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne okna drewniane z montażem. Usługi świadczymy w Krakowie, Bochni, Proszowicach i w całym województwie małopolskim oraz w gminach przyległych. Prowadzimy sprzedaż, wymianę i montaż okien. Oferujemy darmowy pomiar i wycenę oraz instalację zakupionych u nas okien. Zapraszamy!

Sprawdź również ofertę: okna PCV

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania związane z ofertą.

Telefon: +48 531 144 511
E-mail: biuro@bakarokna.pl

Pon-Sob: 07:00 – 21:00

Realizacja usług w miastach takich jak: Kraków, Wieliczka, Bochnia, Proszowice, Myślenice, Brzesko, Tarnów, Nowy Sącz, Limanowa, Nowy Targ, Wadowice.

Katalog okien drewnianych:

Oferujemy

Darmowa wycena i pomiar
Montaż bram segmentowych w cenie
Własny transport
Gwarancja na bramy co najmniej 5 lat

Skontaktuj się z nami

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości