Okna drewniane Kraków, Wieliczka, Bochnia

Oferowane okna charakteryzują się wysoką jakością wykonania stolarki drewnianej, nowoczesnymi technologiami i zastosowanymi rozwiązaniami. Dopasowując się do potrzeb i wymagań klientów nasz salon okien oferuje profile drewniane takie jak: ECOLINE 68, THERMOLINE 78 i ECOTHERM 92. Głównym obszarem naszej działalności są Kraków, Bochnia, Wieliczka, Proszowice i inne miejscowości z województwa małopolskiego i gmin ościennych. Zapewniamy szybką realizację zamówienia, bezpieczny transport i profesjonalny montaż.

Dlaczego warto wybrać okna z drewna?

Okna drewniane znane są ze swojej niezaprzeczalnej urody – ze względu na niepowtarzalne słoje. Pięknie prezentują się zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynków. Drewno zapewnia w pomieszczeniu nadaje przytulny, ciepły klimat. Co najważniejsze charakteryzują się niezwykłą trwałością. Odpowiednio zabezpieczone posłużą przez długie lata. To głównie z drewna produkowane są okna o niestandardowych kształtach np. z łukami, eliptyczne, trójkątne i trapezowe oraz o wielkich gabarytach, dlatego często znajdują zastosowanie jako wielkogabarytowe drzwi tarasowe w salonie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii profile drewniane nabierają odporności na czynniki atmosferyczne. Takie drewno cechuje wysoka sztywność i stabilność, profile nie odkształcają się pod wpływem temperatury i wilgoci. Mimo że obecnie okna PCV mają bardzo dobre parametry, to jednak wysokiej jakości okna drewniane cechuje lepsza szczelność – mają lepszy współczynniki przenikalności cieplnej. Co więcej, drewno ma lepsze właściwości akustyczne, dzięki czemu okna drewniane skutecznie chronią przed dobiegającym z zewnątrz hałasem. W produkcji okien drewnianych stosowane są lakiery nakładane w kilku warstwach, które zapewniają żywotność na wiele lat oraz doskonały wygląd.
Poza tym wybór okien drewnianych jest przyjazny środowisku naturalnemu – odznaczają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Łatwo także usunąć z ich powierzchni zarysowania.

W naszym katalogu znajdą Państwo przepiękne, nowoczesne modele okien w różnorodnych wariantach. W ofercie okna drewniane z wyjątkowego drewna dębu, ciepłej sosny i eleganckiego drewna meranti, dostępne w wielu kolorach. Kolor okien warto wybrać taki jak pozostała stolarka otworowa tj. drzwi zewnętrzne, brama garażowa. Każde z nich wykonane jest z najwyższej jakości drewna pochodzącego z certyfikowanych źródeł.

Sprzedaż, montaż i wymiana okien drewnianych

Interesują Cię eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne okna drewniane Kraków z montażem. Usługi świadczymy w Krakowie, Bochni, Proszowicach i w całej Małopolsce oraz w gminach przyległych. Prowadzimy sprzedaż, wymianę i montaż okien. Oferujemy darmowy pomiar i wycenę oraz instalację zakupionych u nas okien na terenie Krakowa, Bochni, Wieliczce, Proszowicach i okolicach. Doradzimy, jeśli nie wiesz jakie okna wybrać do Twojego domu i Twoich preferencji. Postaw na najwyższą jakość. Zapraszamy!

Sprawdź również ofertę: okna PCV

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania związane z ofertą.

Telefon: +48 531 144 511
E-mail: biuro@bakarokna.pl

Pon-Sob: 07:00 – 21:00

Realizacja usług w miastach takich jak: Kraków, Wieliczka, Bochnia, Proszowice, Myślenice, Brzesko, Tarnów, Nowy Sącz, Limanowa, Nowy Targ, Wadowice.

Katalog okien drewnianych:

Darmowa wycena i pomiar
Montaż w cenie
Własny transport
Gwarancja na co najmniej 5 lat

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Jakie okna oferujemy?


  Oferujemy drewniane oraz drewniano-aluminiowe. Ze względu na sposób otwierania proponujemy modele uchylne, rozwierne, rozwierno-uchylne oraz przesuwne. U nas kupisz okna drewniane renomowanych producentów Termo Profil i Euro Okno. Sprawdź ofertę!

  Dlaczego warto wybrać okna z drewna?


  Okna drewniane znane są ze swojej niezaprzeczalnej urody – ze względu na niepowtarzalne słoje. Drewno zapewnia w pomieszczeniu przytulny, ciepły klimat. Co najważniejsze charakteryzują się niezwykłą trwałością. To głównie z drewna produkowane są okna o niestandardowych kształtach. Wysokiej jakości okna drewniane cechuje lepsza szczelność. Co więcej, drewno ma lepsze właściwości akustyczne, dzięki czemu okna drewniane skutecznie chronią przed dobiegającym z zewnątrz hałasem. Zamów bezpłatną ofertę!

  Czy zapewniacie transport i montaż okien?


  Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż okien. Dowiedź się więcej!

  Na jaki okres udzielana jest gwarancja?


  Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta okien, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat. Zobacz więcej!