Parapety aluminiowe – Zewnętrzne

Parapety aluminiowe to idealne rozwiązanie do wykończenia budynków, gdyż świetnie sprawdzą się jako parapety zewnętrzne. Dowodem na to jest ich duża odporność na działanie warunków atmosferycznych. Nie wyblakną na słońcu, jak również nie straszna im wilgoć. Parapety zewnętrzne aluminiowe odznaczają się sporą grubością, dzięki czemu są mocne i trwałe. Wyglądają estetycznie oraz są dostępne w wielu kolorach. Parapety są produkowane z powlekanych blach najwyższej jakości. Wszystkie aluminiowe parapety są poddawane odpowiednim procesom chemicznym, a następnie lakierowane proszkowo. Pomaga to zachować trwałość i funkcjonalność produktów przez długie lata.

Parapety aluminiowe

Parapety zewnętrzne aluminiowe wykonywane są z oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo blach pokrytych farbami poliestrowymi. Zabezpiecza się je ochronną folią polietylenową. Dodatkowo, istnieje możliwość lakierowania parapetu przy pomocy strukturalnej farby proszkowej. Dzięki tym zabiegom, parapet aluminiowy jest mocny oraz bezproblemowo przetrzyma wszelkie niedogodności atmosferyczne. Te produkty są tak skonstruowane, aby cieszyć się nie nadszarpniętą świetnością przez długie lata. Wybierając parapety na zewnątrz, warto postawić na dobre rozwiązania i wybrać te, które są wykonane z aluminium.

Parapety aluminiowe soft line premium

Ten rodzaj parapetów z aluminium również wytwarzany jest z oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo blach, które pokryte są farbami poliestrowymi. Ponadto, także pokryte są foliami zabezpieczającymi. Są odporne na warunki atmosferyczne oraz kompleksowo sprawdzą się do zastosowania zewnętrznego. Ich dodatkowym atutem jest charakterystycznie zaokrąglony nosek, który pozyskuje się jeszcze w procesie produkcji.

Parapety aluminioweParapet aluminiowy aluminiowe parapety

Materiał:

Są wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji  blachy w hucie  lub z surowej blachy aluminiowej polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Dodatkowo zabezpieczone są folią  ochronną (polietylen). Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

Kolorystyka powlekanych:

 • Biały RAL 9016,
 • Brąz RAL 8019.

Parapety aluminiowe soft line premium z blach oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo na dowolny kolor ral

phoca_thumb_l_softphoca_thumb_l_soft 1

Kolorystyka parapetów lakierowanych proszkowo:

Tutaj mamy szerokie pole do wyboru, gdyż dostępne są wszelkie barw z palety RAL.

Zakończenia do parapetów aluminiowych

Zaślepki

Oferujemy zakończenia (zaślepki, zatyczki) wykonane z tworzywa PVC (barwione w masie), w standardowych kolorach dopasowanych do kolorystyki parapetów aluminiowych. W przypadku zamówień parapetów w dowolnym kolorze RAL, zlecamy produkcję odpowiedniej ilości zaślepek, wynikających z ilości zamawianych parapetów, dokładnie w tym samym kolorze.

Zaślepka- łącznik do parapetów

łącznik do parapetów

Uniwersalny produkt służący do łączenia parapetów zewnętrznych dociętych na prosto bądź wykuszowych pod kątem 90 stopni. Istnieje możliwość zamówienia tego produktu w dowolnym kolorze z palety RAL.

phoca_thumb_l_zalepka cznik3

phoca_thumb_l_zalepka cznik4

phoca_thumb_l_zalepka cznik5

Pielęgnacja parapetów z aluminum

Z pewnością dodatkowym plusem, jaki posiada parapet zewnętrzny aluminiowy jest jego prosta pielęgnacja. Aluminiowe parapety nie wymagają przeprowadzania konserwacji. Ponadto ich czyszczenie jest dość proste. Zazwyczaj wystarczy zwykła woda z prostym detergentem używanym w codziennym życiu. Warto jednak, co jakiś czas wyczyścić parapety, gdyż zastany na nich brud może być trudny do usunięcia. Co więcej, powinniśmy mieć na uwadze, że zewnętrzne parapety częściej się brudzą niż te wewnątrz domu.

Nasza oferta

U nas znajdą Państwo produkty najwyższej jakości. Wykonanie parapetów jest solidne i rzetelne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są trwałe i atrakcyjne. Pasują do niemal każdego rodzaju elewacji. Dostępne w szerokiej gamie barw z palety RAL.

W naszym asortymencie znajdują się również wszelkiego rodzaju zatyczki i zaślepki do parapetów. Wykonane są z tworzyw PCV, w kolorach tak dobranych do barw parapetów, aby się nie odznaczały. U nas są dostępne również elementy łączące parapety. Mogą one scalać w linii prostej lub pod kątem.

Sprawujemy także profesjonalny montaż parapetów. Wszystkie zlecone nam prace wykonujemy profesjonalnie, przy jak największej precyzji. Dbamy o idealne zamontowanie nawet najdrobniejszych elementów. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję dobrze wykonanej pracy. Szukasz dobrego parapetu na zewnątrz? Potrzebujesz fachowców, którzy dobrze wykonują swoją pracę? Trafiłeś idealnie. Skontaktuj się z nami już dziś.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport do Twojego domu oraz profesjonalny, ciepły montaż okien z drewna.

Oferujemy drewniane oraz drewniano-aluminiowe. Ze względu na sposób otwierania proponujemy modele uchylne, rozwierne, rozwierno-uchylne oraz przesuwne. U nas kupisz okna drewniane renomowanych producentów w branży okiennej tj.: Termo Profil i Euro Okno.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta okien, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Okna drewniane znane są ze swojej niezaprzeczalnej urody – ze względu na niepowtarzalne słoje. Drewno zapewnia w pomieszczeniach przytulny, ciepły klimat, w szczególności w salonie. . Co najważniejsze są niezwykle trwałe. To głównie z drewna produkowane są okna o niestandardowych kształtach. Wysokiej jakości okna drewniane cechuje lepsza szczelność. Co więcej, drewno ma lepsze właściwości akustyczne, dzięki czemu okna drewniane skutecznie chronią przed dobiegającym z zewnątrz hałasem.

Skontaktuj się z nami

  Adres email *

  Temat *

  Treść wiadomości *

  FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  Tak, zapewniamy darmowy pomiar, a następnie przygotowujemy ofertę na wybrane przez Państwa parapety aglomarmurowe

  Oczywiście, nasi fachowcy zapewniają darmowy transport oraz montaż parapetów. Zapewniamy estetyczne wykończenie i sprzątamy po zakończeniu prac.