Zadzwoń i umów się na pomiar   531 144 511|biuro@bakarokna.pl
Parapety aluminiowe
Home » Parapety » Parapety aluminiowe

Parapety aluminiowe – Zewnętrzne

Parapety aluminiowe to idealne rozwiązanie do wykończenia budynków, gdyż świetnie sprawdzą się jako parapety zewnętrzne. Dowodem na to jest ich duża odporność na działanie warunków atmosferycznych. Nie wyblakną na słońcu, jak również nie straszna im wilgoć. Parapety zewnętrzne aluminiowe odznaczają się sporą grubością, dzięki czemu są mocne i trwałe. Wyglądają estetycznie oraz są dostępne w wielu kolorach. Parapety są produkowane z powlekanych blach najwyższej jakości. Wszystkie aluminiowe parapety są poddawane odpowiednim procesom chemicznym, a następnie lakierowane proszkowo. Pomaga to zachować trwałość i funkcjonalność produktów przez długie lata.

Parapety aluminiowe

Parapety zewnętrzne aluminiowe wykonywane są z oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo blach pokrytych farbami poliestrowymi. Zabezpiecza się je ochronną folią polietylenową. Dodatkowo, istnieje możliwość lakierowania parapetu przy pomocy strukturalnej farby proszkowej. Dzięki tym zabiegom, parapet aluminiowy jest mocny oraz bezproblemowo przetrzyma wszelkie niedogodności atmosferyczne. Te produkty są tak skonstruowane, aby cieszyć się nie nadszarpniętą świetnością przez długie lata. Wybierając parapety na zewnątrz, warto postawić na dobre rozwiązania i wybrać te, które są wykonane z aluminium.

Parapety aluminiowe soft line premium

Ten rodzaj parapetów z aluminium również wytwarzany jest z oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo blach, które pokryte są farbami poliestrowymi. Ponadto, także pokryte są foliami zabezpieczającymi. Są odporne na warunki atmosferyczne oraz kompleksowo sprawdzą się do zastosowania zewnętrznego. Ich dodatkowym atutem jest charakterystycznie zaokrąglony nosek, który pozyskuje się jeszcze w procesie produkcji.

Parapety aluminioweParapet aluminiowy aluminiowe parapety

Materiał:

Są wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji  blachy w hucie  lub z surowej blachy aluminiowej polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Dodatkowo zabezpieczone są folią  ochronną (polietylen). Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

Kolorystyka powlekanych:

 • Biały RAL 9016,
 • Brąz RAL 8019.

Parapety aluminiowe soft line premium z blach oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo na dowolny kolor ral

phoca_thumb_l_softphoca_thumb_l_soft 1

Kolorystyka parapetów lakierowanych proszkowo:

Tutaj mamy szerokie pole do wyboru, gdyż dostępne są wszelkie barw z palety RAL.

Zakończenia do parapetów aluminiowych

Zaślepki

Oferujemy zakończenia (zaślepki, zatyczki) wykonane z tworzywa PVC (barwione w masie), w standardowych kolorach dopasowanych do kolorystyki parapetów aluminiowych. W przypadku zamówień parapetów w dowolnym kolorze RAL, zlecamy produkcję odpowiedniej ilości zaślepek, wynikających z ilości zamawianych parapetów, dokładnie w tym samym kolorze.

Zaślepka- łącznik do parapetów

łącznik do parapetów

Uniwersalny produkt służący do łączenia parapetów zewnętrznych dociętych na prosto bądź wykuszowych pod kątem 90 stopni. Istnieje możliwość zamówienia tego produktu w dowolnym kolorze z palety RAL.

phoca_thumb_l_zalepka cznik3

phoca_thumb_l_zalepka cznik4

phoca_thumb_l_zalepka cznik5

Pielęgnacja parapetów z aluminum

Z pewnością dodatkowym plusem, jaki posiada parapet zewnętrzny aluminiowy jest jego prosta pielęgnacja. Aluminiowe parapety nie wymagają przeprowadzania konserwacji. Ponadto ich czyszczenie jest dość proste. Zazwyczaj wystarczy zwykła woda z prostym detergentem używanym w codziennym życiu. Warto jednak, co jakiś czas wyczyścić parapety, gdyż zastany na nich brud może być trudny do usunięcia. Co więcej, powinniśmy mieć na uwadze, że zewnętrzne parapety częściej się brudzą niż te wewnątrz domu.

Nasza oferta

U nas znajdą Państwo produkty najwyższej jakości. Wykonanie parapetów jest solidne i rzetelne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są trwałe i atrakcyjne. Pasują do niemal każdego rodzaju elewacji. Dostępne w szerokiej gamie barw z palety RAL.

W naszym asortymencie znajdują się również wszelkiego rodzaju zatyczki i zaślepki do parapetów. Wykonane są z tworzyw PCV, w kolorach tak dobranych do barw parapetów, aby się nie odznaczały. U nas są dostępne również elementy łączące parapety. Mogą one scalać w linii prostej lub pod kątem.

Sprawujemy także profesjonalny montaż parapetów. Wszystkie zlecone nam prace wykonujemy profesjonalnie, przy jak największej precyzji. Dbamy o idealne zamontowanie nawet najdrobniejszych elementów. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję dobrze wykonanej pracy. Szukasz dobrego parapetu na zewnątrz? Potrzebujesz fachowców, którzy dobrze wykonują swoją pracę? Trafiłeś idealnie. Skontaktuj się z nami już dziś.

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych parapetów.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny montaż parapetów.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem przedstawiając najlepszą ofertę!
Umów się!

Darmowa wycena i pomiar
Montaż w cenie
Własny transport
Gwarancja na co najmniej 5 lat

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  5/5 - (40 votes)

  Opinie naszych klientów

  ★★★★★
  Wszystko zrealizowane wedlug ustalen i w terminie, montaz okien i bramy garazowej zrealizowany zgodnie z sztuka budowlana na wysokim poziomie Polecam💪
  Mariusz Rudnik
  rok temu
  ★★★★★
  Rzeczowe i profesjonalne doradztwo, wycena. Fachowa realizacja szczelnego montażu okien. Specjaliści w temacie okien. Bezproblemowy cały cykl zakupu i montażu okien. Polecam Pana Pawła i firmę BAKAR!
  Łukasz Kaczkowski
  2 lata temu
  ★★★★★
  Polecam firmę Bakar z Hebdowa, fachowy montaż, miła obsługa klienta i konkurencyjne ceny. Czas realizacji zamówienia wykonany w terminie. Jestem zadowolony z usługi.
  Kamil Galus
  2 lata temu
  ★★★★★
  Właściciel z ogromną wiedzą i doświadczeniem praktycznym w zakresie doboru i montażu stolarki budowlanej. Montaż przebiegł bezproblemowo, profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Polecam i dziękuję.
  Dominika Brodowska
  3 lata temu

  Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.