Drzwi Porta Kraków

Drzwi wewnętrzne to istotna część każdego domu czy mieszkania. Zapewniają nam zarówno komfort, jak i poczucie i bezpieczeństwa. Warto zwrócić tutaj uwagę na katalog drzwi PORTA. Jest to doświadczony i rozpoznawalny producent na polskim rynku, który gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Drzwi wewnętrzne Porta

W ofercie tego producenta znajduje się wiele rodzajów drzwi wewnętrznych. Dostępne są drzwi płytowe (np. Porta Focus), drzwi o konstrukcji ramiakowej (np. Porta Verte czy też zyskujący na popularności system przesuwany. Drzwi Porta mogą być lakierowane lub w okleinie. Ponadczasowy design i wysoka jakość sprawiają, że produkty te stają się ozdobą naszego domu. W ofercie posiadamy także efektowne szklane drzwi bądź bardziej prywatne drzwi pełne. Salon sprzedaży zaopatrzony jest również w wysokiej jakości drzwi przeciwpożarowe, antywłamaniowe oraz zewnętrzne drzwi wejściowe.

Porta drzwi ukryte

Nowoczesnym rozwiązaniem są coraz bardziej popularne drzwi ukryte, montowane w specjalnej ościeżnicy, którą można ukryć w ścianie, a skrzydło pomalować. Model ten świetnie wpisuje się do salonu czy sypialni. . Oferta firmy Porta posiada drzwi do każdego rodzaju wnętrz, niezależnie od stylu wykończenia czy jego funkcji. Do dyspozycji mamy wiele modeli ościeżnic czy klamek. Firma daje możliwość zrobienia drzwi Porta na zamówienie, uwzględniając nietypowy wymiar.

Wszystkie drzwi Porta możesz idealnie dopasować do siebie. Możliwość konfiguracji drzwi zakupionych u tego producenta, pozwala idealnie dopasować każdy model do własnych potrzeb oraz stylu, w jakim urządzone jest nasze mieszkanie.

Fachowy montaż drzwi Porta Kraków

Jeśli stoją właśnie Państwo przed wyborem drzwi do domu, ale nie jesteście pewni, które drzwi wewnętrzne będą najlepsze — zapraszamy do kontaktu z nami!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i chętnie udzielimy pomocy. Współpracujemy z wieloma producentami stolarki drzwiowej i okiennej. Nasza kompleksowa obsługa obejmuje profesjonalne doradztwo, a także fachowe usługi pomiaru i montażu drzwi Porta. Zachęcamy do skorzystania z opcji darmowej wyceny.

Wybierając naszą firmę, nie musisz martwić się o transport, ponieważ gwarantujemy bezpieczny dowóz zamówienia do klienta.

Montujemy zarówno drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Swoje usługi oferujemy w województwie małopolskim, głównie na terenie Krakowa i jego okolicznych miejscowości.

Jeśli nie chcesz marnować swojego czasu i pieniędzy, chętnie zajmiemy się Twoim zamówieniem i montażem wybranych drzwi. Zapraszamy Państwa do kontaktu.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi wewnętrznych do domów i mieszkań. W ofercie sprzedaży drzwi renomowanego producenta PORTA.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.