Drzwi Porta Kraków

Drzwi wewnętrzne to istotna część każdego domu czy mieszkania. Zapewniają nam zarówno komfort, jak i poczucie i bezpieczeństwa. Warto zwrócić tutaj uwagę na katalog produktów firmy PORTA. Jest to doświadczony i rozpoznawalny producent na polskim rynku, który gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Drzwi wewnętrzne Porta

W ofercie tego producenta znajduje się wiele rodzajów drzwi wewnętrznych. Dostępne są drzwi płytowe oraz drzwi o konstrukcji ramiakowej. Drzwi Porta mogą być lakierowane lub w okleinie. Ponadczasowy design i wysoka jakość sprawiają, że produkty te stają się ozdobą naszego domu. W sprzedaży znajdują się również wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

Drzwi ukryte

Nowoczesnym rozwiązaniem są coraz bardziej popularne drzwi ukryte, montowane w specjalnej ościeżnicy. Oferta firmy Porta posiada drzwi do każdego rodzaju wnętrz, niezależnie od stylu wykończenia czy jego funkcji. Do dyspozycji mamy wiele modeli ościeżnic czy klamek. Firma daje możliwość zrobienia drzwi Porta na zamówienie, uwzględniając nietypowy wymiar.

Wszystkie drzwi Porta możesz idealnie dopasować do siebie. Możliwość konfiguracji drzwi zakupionych u tego producenta, pozwala idealnie dopasować każdy model do własnych potrzeb oraz stylu, w jakim urządzone jest nasze mieszkanie.

Fachowy montaż drzwi

Jeśli stoją właśnie Państwo przed wyborem drzwi do domu, ale nie jesteście pewni, które drzwi wewnętrzne będą najlepsze — zapraszamy do kontaktu z nami!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i chętnie udzielimy pomocy. Współpracujemy z wieloma producentami stolarki drzwiowej i okiennej. Nasza kompleksowa obsługa obejmuje profesjonalne doradztwo, a także fachowe usługi pomiaru i montażu drzwi. Zachęcamy do skorzystania z opcji darmowej wyceny.

Wybierając naszą firmę, nie musisz martwić się o transport, ponieważ gwarantujemy bezpieczny dowóz zamówienia do klienta.

Montujemy zarówno drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Swoje usługi oferujemy w województwie małopolskim, głównie na terenie Krakowa i jego okolicznych miejscowości.

Jeśli nie chcesz marnować swojego czasu i pieniędzy, chętnie zajmiemy się Twoim zamówieniem i montażem wybranych drzwi. Zapraszamy Państwa do kontaktu.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem przedstawiając najlepszą ofertę!
Umów się!
Czy pomiar i wycena są darmowe?

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Jakie drzwi oferujecie?

Zapewniamy duży wybór drzwi wewnętrznych do domów i mieszkań. W ofercie drzwi renomowanego producenta PORTA.

Na jaki okres udzielana jest gwarancja na drzwi?

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Czy zapewniacie transport i montaż drzwi?

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.