Drzwi Pol-Skone Kraków

Firma Pol Skone jest producentem drzwi i okien drewnianych z wieloletnim doświadczeniem. Przez okres trwania swojej działalności stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. W Pol Skone stosowany jest system zapewnienia jakości zgodny z normą ISO 9001. Jest to dowód na to, że produkty, wytworzone od podstaw z drewna pochodzącego z polskich lasów, są solidne i cechuje je wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny. Poznaj ofertę firmy już teraz!

Oferowane produkty

Marka może pochwalić się szerokim asortymentem. Ofertę firmy stanowią:

  • Drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane)
  • Drzwi wejściowe do mieszkania
  • Drzwi zewnętrzne do domu
  • Drzwi przeciwpożarowe
  • Drzwi specjalne
  • Ościeżnice
  • Drewniane okna
  • Listwy drzwiowe i przypodłogowe

Firma cieszy się uznaniem wśród klientów oraz fachowców w branży. Została nagrodzona Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” za serię drzwi wewnątrzlokalowych oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe. Jest również posiadaczem Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tak liczne sukcesy ugruntowały pozycję firmy wśród największych producentów. Dostarczenie na rynek najwyższej jakości drzwi stanowi priorytet.

Montaż drzwi Pol Skone – Kraków i okolice

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem chętnie doradzimy i pomożemy w całym procesie kompletowania i konfiguracji zamówienia. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, napisz lub zadzwoń do nas, a my wykonamy bezpłatny pomiar i znajdziemy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też swój czas.

Nasza firma gwarantuje także transport zamówienia do klienta, a następnie montaż drzwi i ościeżnic. Możemy również zająć się demontażem starych drzwi czy okien.

Działamy na terenie miast tj. Kraków, Bochnia, Wieliczka, Proszowice i innych miejscowości w województwie małopolskim. Jeśli szukasz fachowej firmy, która świadczy w pełni kompleksową usługę wymiany drzwi wewnętrznych, skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi wewnętrznych do domów i mieszkań. W ofercie drzwi renomowanego producenta Pol Skone.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.