Drzwi DRE Kraków

Jeśli jesteś w trakcie remontu czy budowy domu i czeka Cię kupno drzwi wewnętrznych, warto skorzystać z naszej oferty i wybrać drzwi firmy DRE. Jest to producent z wieloletnim doświadczeniem, który w swojej ofercie posiada zarówno drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Zachęcamy do obejrzenia katalogu firmy dostępnego na naszej stronie.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne to bez wątpienia ważny element wystroju każdego mieszkania. Firma DRE w swojej ofercie posiada kilka kolekcji dopasowanych do obecnych trendów i wymagań klientów.

Znajdziemy tu solidne drzwi wewnętrzne o konstrukcji ramowej oraz drzwi płytowe. Oprócz standardowych drzwi wewnętrznych producenci oferują inne ciekawe rozwiązania. Jednym z nich są drzwi składane. Interesującą alternatywną mogą być też drzwi szklane lub przesuwne.

Każdy klient może również szczegółowo dopasować wybrany model do swoich indywidualnych potrzeb. Oferta tego producenta to szeroka paleta kolorów, wykończeń i elementów dekoracyjnych, np. przeszkleń o różnym kształcie i wielkości. W ofercie znajdują się produkty związane z montażem, różnego rodzaju akcesoria i ościeżnice.

Wiele modeli posiada również właściwości przeciwpożarowe.

Drzwi przesuwne

Kolekcja drzwi DRE w wersji przesuwnej to swego rodzaju nowość, ale też coraz częściej wybierane rozwiązanie. Drzwi przesuwne idealnie sprawdzą się do małych pomieszczeń. Montowane są one na specjalnej prowadnicy. Oprócz samych skrzydeł drzwiowych producenci posiadają w sprzedaży całe systemy przesuwne.

Takie drzwi wewnętrzne oprócz swojej podstawowej funkcji mogą stanowić również ciekawy element dekoracyjny naszego wnętrza.

Profesjonalny montaż

Zobacz bogatą kolekcję drzwi DRE i skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze, możemy również wykonać potrzebne pomiary i darmową wycenę, a później zamontować wybrane dla Ciebie drzwi.

Montujemy drzwi wejściowe oraz drzwi wewnętrzne każdego rodzaju. Sprawdź zdjęcia z wykonanych przez nas realizacji. Na wszystkie nasze produkty i usługi dajemy 5 lat gwarancji.

Obszar naszego działania to Kraków oraz jego okolice. Zapraszamy do kontaktu- wyślij zapytanie przez formularz lub zadzwoń!

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Zapewniamy duży wybór drzwi wewnętrznych do domów i mieszkań. W ofercie drzwi renomowanego producenta DRE.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.