PARAPETY ALU-PŁYTKA –ALUMINIOWE (imitacja płytki klinkierowej)

Miedź AntycznaParapety ALU-PŁYTKA

Dąb Antyczny

Złoty Antyczny

Brąz RAL 8017
Biały RAL 9016

Parapety ALU-PŁYTKA wykonywane są z surowej blachy aluminiowej. Następnie, lakieruje się je na pożądany kolor przy pomocy strukturalnych, proszkowych farb. Dzięki temu pozyskują estetyczny efekt młotkowy. Podstawową cechą parapetów ALU-PŁYTKA jest ich charakterystyczne wytłoczenie imitujące płytkę klinkierową. Wszystkie produkty są zabezpieczone ochronną folią samoprzylepną, której zadaniem jest zabezpieczenie parapetów czasie magazynowania i transportu. Dzięki swojej odporności na działanie warunków atmosferyczny oraz trwałości ten rodzaj stosuje się jako parapet zewnętrzny. Co więcej, parapety z blachy aluminiowej ALU-PŁYTKA, są odporne na zawilgocenie, dzięki czemu dobrze chronią ściany budynku. Parapety są także niepodatne na działanie substancji chemicznych, co sprawia, że cieszą się świetnością przez długie lata.

Parapety wykonane z aluminium, ALU – PŁYTKA to renowacyjne, nowoczesne rozwiązanie. Są praktyczne, mocne i trwałe, przy czym mają atrakcyjny design. Ponadto dostępne są w ciekawych kolorach, jak miedź antyczna czy złoty antyczny. Takie parapety ALU – PŁYTKA z pewnością świetnie skomponują się z elewacją budynku, a co ważniejsze nadadzą mu kunsztu i estetyki. Świetnie skomponują się, przede wszystkim z oknami drewnianymi oraz aluminiowymi.

Kolorystyka:

 • Biały RAL 9016,
 • Brąz RAL 8017,
 • Brąz RAL 8019,
 • Miedź Antyczna,
 • Antracyt Antyczny,
 • Dąb Antyczny,
 • Złoty Antyczny,
 • dowolny kolor z palety RAL.

Oferta

Oferujemy szeroki wybór parapetów ALU-PŁYTKA, wykonanych z aluminium najwyższej jakości. Nasze produkty są mocne, trwałe i solidne. Zajmujemy się profesjonalnym montażem parapetów. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać powierzone nam zadania rzetelnie i sprawnie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy wstanie poradzić sobie z każdym problemem. Potrzebujesz dobrych parapetów z aluminum? Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy kompetentną obsługę.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Darmowa wycena i pomiar
Montaż w cenie
Własny transport
Gwarancja na co najmniej 5 lat

Skontaktuj się z nami

  Adres email *

  Temat *

  Treść wiadomości *

  FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  Tak, zapewniamy darmowy pomiar, a następnie przygotowujemy ofertę na wybrane przez Państwa parapety aglomarmurowe

  Oczywiście, nasi fachowcy zapewniają darmowy transport oraz montaż parapetów. Zapewniamy estetyczne wykończenie i sprzątamy po zakończeniu prac.