PARAPETY ALU-PŁYTKA –ALUMINIOWE (imitacja płytki klinkierowej)

Miedź AntycznaParapety ALU-PŁYTKA

Dąb Antyczny

Złoty Antyczny

Brąz RAL 8017
Biały RAL 9016

Parapety ALU-PŁYTKA wykonywane są z surowej blachy aluminiowej. Następnie, lakieruje się je na pożądany kolor przy pomocy strukturalnych, proszkowych farb. Dzięki temu pozyskują estetyczny efekt młotkowy. Podstawową cechą parapetów ALU-PŁYTKA jest ich charakterystyczne wytłoczenie imitujące płytkę klinkierową. Wszystkie produkty są zabezpieczone ochronną folią samoprzylepną, której zadaniem jest zabezpieczenie parapetów czasie magazynowania i transportu. Dzięki swojej odporności na działanie warunków atmosferyczny oraz trwałości ten rodzaj stosuje się jako parapet zewnętrzny. Co więcej, parapety z blachy aluminiowej ALU-PŁYTKA, są odporne na zawilgocenie, dzięki czemu dobrze chronią ściany budynku. Parapety są także niepodatne na działanie substancji chemicznych, co sprawia, że cieszą się świetnością przez długie lata.

Parapety wykonane z aluminium, ALU – PŁYTKA to renowacyjne, nowoczesne rozwiązanie. Są praktyczne, mocne i trwałe, przy czym mają atrakcyjny design. Ponadto dostępne są w ciekawych kolorach, jak miedź antyczna czy złoty antyczny. Takie parapety ALU – PŁYTKA z pewnością świetnie skomponują się z elewacją budynku, a co ważniejsze nadadzą mu kunsztu i estetyki. Świetnie skomponują się, przede wszystkim z oknami drewnianymi oraz aluminiowymi.

Kolorystyka:

 • Biały RAL 9016,
 • Brąz RAL 8017,
 • Brąz RAL 8019,
 • Miedź Antyczna,
 • Antracyt Antyczny,
 • Dąb Antyczny,
 • Złoty Antyczny,
 • dowolny kolor z palety RAL.

Oferta

Oferujemy szeroki wybór parapetów ALU-PŁYTKA, wykonanych z aluminium najwyższej jakości. Nasze produkty są mocne, trwałe i solidne. Zajmujemy się profesjonalnym montażem parapetów. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać powierzone nam zadania rzetelnie i sprawnie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy wstanie poradzić sobie z każdym problemem. Potrzebujesz dobrych parapetów z aluminum? Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy kompetentną obsługę.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport do Twojego domu oraz profesjonalny, ciepły montaż okien z drewna.

Oferujemy drewniane oraz drewniano-aluminiowe. Ze względu na sposób otwierania proponujemy modele uchylne, rozwierne, rozwierno-uchylne oraz przesuwne. U nas kupisz okna drewniane renomowanych producentów w branży okiennej tj.: Termo Profil i Euro Okno.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta okien, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Okna drewniane znane są ze swojej niezaprzeczalnej urody – ze względu na niepowtarzalne słoje. Drewno zapewnia w pomieszczeniach przytulny, ciepły klimat, w szczególności w salonie. . Co najważniejsze są niezwykle trwałe. To głównie z drewna produkowane są okna o niestandardowych kształtach. Wysokiej jakości okna drewniane cechuje lepsza szczelność. Co więcej, drewno ma lepsze właściwości akustyczne, dzięki czemu okna drewniane skutecznie chronią przed dobiegającym z zewnątrz hałasem.

Skontaktuj się z nami

  Adres email *

  Temat *

  Treść wiadomości *

  FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  Tak, zapewniamy darmowy pomiar, a następnie przygotowujemy ofertę na wybrane przez Państwa parapety aglomarmurowe

  Oczywiście, nasi fachowcy zapewniają darmowy transport oraz montaż parapetów. Zapewniamy estetyczne wykończenie i sprzątamy po zakończeniu prac.