Drzwi Erkado Kraków

Marka Erkado to jedna z bardziej rozpoznawalnych firm w branży stolarki drzwiowej w Polsce. W swojej ofercie idealnie łączą wieloletnią tradycję i nowoczesne rozwiązania, już na etapie produkcji. Dzięki czemu mogą oferować swoim klientom produkty wysokiej jakości oraz atrakcyjne ceny.

Drzwi wewnętrzne

Najpopularniejsze drzwi wewnętrzne firmy Erkado produkowane są w dwóch technologiach. Pierwszą z nich są drzwi wewnętrzne, płytowe zbudowane z ukrytej ramy, do której przymocowane są jednolite płyty. Do ich wypełnienia wykorzystuje się najczęściej sztywną tekturę o konstrukcji plastra miodu. Drzwi Erkado wykonane w tej technologii są lżejsze i tańsze.

Drugim rodzajem drzwi wewnętrznych są drzwi ramiakowe zbudowane na podstawie masywnej ramy z czterech belek. Jej wypełnienie stanowią panele, płyciny lub przeszklenia. Te modele są cięższe od drzwi płytowych, dzięki czemu nie ulegają dużym odkształceniom.

Oprócz klasycznych drzwi Erkado w sprzedaży ma również drzwi o nowatorskim, wyjątkowym designie. Ciekawymi produktami są bardziej nowoczesne rozwiązania, takie jak drzwi szklane czy przesuwne. W ofercie ponad 150 modeli, dlatego każdy klient zainteresowany drzwiami tej marki znajdzie coś dla siebie. 

Oferta obejmuje także drzwi Erkado do budynków użyteczności publicznej czy biur. Klienci mogą wybrać drzwi oklejone folią, okleiną lub drzwi malowane.

W katalogu firmy Erkado znajdziemy też wiele dodatków takich jak klamki i ościeżnice, dzięki którym możemy stworzyć drzwi idealne do Twojego domu. W naszej ofercie dostępne są także modele drzwi wewnętrznych innych producentów tj. DRE, Porta, Pol-Skone, Optimum i Barański.

Montaż i wybór drzwi

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem chętnie doradzimy i pomożemy w całym procesie kompletowania i konfiguracji zamówienia. Napisz lub zadzwoń do nas, a my wykonamy bezpłatny pomiar i znajdziemy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też swój czas.

Nasza firma gwarantuje również transport zamówienia do klienta (w Krakowie i okolicach), a następnie montaż drzwi i ościeżnic. Możemy również zająć się demontażem starych drzwi czy okien.

Działamy na terenie miast tj. Kraków, Bochnia, Wieliczka, Proszowice i innych miejscowości w województwie małopolskim. Jeśli szukasz fachowej i solidnej firmy i cenisz sobie jakość usług, zapraszamy do kontaktu z nami.

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem przedstawiając najlepszą ofertę!
Umów się!
Czy pomiar i wycena są darmowe?

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi.

 

Jakie drzwi oferujecie?

Zapewniamy duży wybór drzwi wewnętrznych do domów i mieszkań. W ofercie drzwi renomowanego producenta ERKADO.

 

Na jaki okres udzielana jest gwarancja na drzwi?

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

 

Czy zapewniacie transport i montaż drzwi?

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż drzwi.