Bramy garażowe Wieliczka

bramy garażowe

Oferta firmy Bakar zawiera  popularne i sprawdzone modele bram garażowych – posiadamy zarówno bramy uchylne, jak i segmentowe. Oferowane przez nas modele to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Solidna i funkcjonalna brama garażowa zapewnia nie tylko skuteczną izolację termiczną, ale także ochronę garażu przed włamaniem. W swoim asortymencie posiadamy bramy garażowe od znanych na rynku producentów takich jak Wiśniowski czy Hormann.

Oprócz sprzedaży oferujemy naszym klientom również fachowe doradztwo, darmowe pomiary oraz usługę transportu wraz z montażem bram garażowych. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty!

Szeroki wybór bram garażowych

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór modeli bram garażowych, które cechuje funkcjonalność, bezpieczeństwo i łatwa obsługa. Ważna jest też możliwości wyboru koloru, tak aby każdy mógł dopasować bramę garażową do ogrodzenia, elewacji domu czy innego budynku. Istotne znaczenie ma również dopasowana do bramy garażowej automatyka, która znacznie ułatwia jej otwieranie i zamykanie. Oferujemy również bramy robione na wymiar. Dzięki naszej ofercie znajdą Państwo bramę garażową, która spełni wszystkie wymagania, zarówno wizualne, jak i techniczne. Zapraszamy do współpracy!

Bramy garażowe uchylne

Spośród naszej oferty najbardziej popularne są uchylne bramy garażowe, które są praktyczne i łatwe w obsłudze. Sprawdzony i funkcjonalny mechanizm sprężynowy umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie bramy bez większego wysiłku. Oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości stalowej blachy odpornej na korozję. Dzięki wielu wariantom kolorów i przetłoczeń bramy te pasują zarówno do budynków nowoczesnych, jak i domów tradycyjnych. Uchylne bramy garażowe to proste i funkcjonalne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.

brama Wiśniowski

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Bramy garażowe segmentowe

Drugim rozwiązaniem są bramy segmentowe. Ten rodzaj bramy to nowoczesne i wygodne rozwiązanie – płaszcz bramy segmentowej składa się z pojedynczych, specjalnie wyprofilowanych paneli różnej grubości. Elementy te skonstruowane są z wytrzymałej blachy i wypełnione najczęściej pianą poliuretanową, dzięki czemu bramy segmentowe to produkty bezpieczne i energooszczędne, zapewniające odpowiedni poziom izolacji termicznej. Segmentowa brama garażowa i dopasowany do niej automatyczny system otwierania to idealne rozwiązanie do dużego garażu.

Darmowy pomiar i montaż bramy

Oferta firmy obejmuje nie tylko produkty, ale również profesjonalne i kompleksowe usługi Bakar.

  • Darmowy montaż – do wszystkich zakupionych u nas produktów oferujemy usługę fachowego i solidnego montażu wykonanego przez naszych doświadczonych specjalistów. Zajmujemy się montażem zarówno bram garażowych, jak i drzwi, stolarki okiennej, a także rolet zewnętrznych. Wybierając naszą firmę, mają Państwo gwarancję realizacji usługi w umówionym terminie.
  • Profesjonalne doradztwo – jeśli interesuje Państwa zakup bramy garażowej, nasi doradcy chętnie udzielą informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Ich fachowa wiedza i indywidualne podejście z pewnością ułatwią wybór modelu bramy, który spełni wszelkie oczekiwania klientów.
  • Bezpieczny transport – w naszej ofercie znajduje się również dostarczenie wszystkich zamówionych produktów na adres wskazany przez klienta.
  • Darmowe pomiary – nasi pracownicy zajmują się również wykonywaniem pomiarów, na podstawie których przygotowujemy dla Państwa wstępną bezpłatną wycenę.

Bramy garażowe Wieliczka

Solidna brama garażowa to jeden z najważniejszych elementów wykończenia budynku gospodarczego, warsztatu czy garażu. Bogaty asortyment i doświadczona kadra firmy Bakar z pewnością ułatwią Państwu wybranie produktu najbardziej spełniającego wszystkie oczekiwania, nawet jeśli potrzebujesz bramy garażowej na wymiar.

Obszar działania naszej firmy to głównie Małopolska – nasze drzwi, okna i bramy montujemy głównie w Krakowie oraz jego okolicznych miejscowościach, takich jak: Wieliczka, Bochnia czy Skawina. Jeśli szukasz bramy garażowej wraz z transportem i montażem, skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Wolisz wysłać maila? – napisz do nas na: biuro@bakarokna.pl

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny montaż bram garażowych.

Tak, zapewniamy darmowe pomiary i wstępną wycenę wybranych produktów i usług.