Bramy garażowe – Bochnia – Małopolska

brama garażowa

Decyzja o budowie garażu coraz częściej jest podejmowana już na etapie budowy domu i jest uwzględniania w projekcie. Niezależnie czy będzie on ściśle połączony z domem mieszkalnym, czy będzie stanowił odrębny budynek, musi posiadać drzwi garażowe. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ będą one stanowić formę zabezpieczenia przedmiotów znajdujących się wewnątrz garażu. Bez względu na to czy będzie to garaż na samochód, maszyny czy warsztat, brama garażowa musi być funkcjonalna i posiadać odpowiednią izolację oraz zabezpieczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo w sprzedaży bramy garażowe w systemie uchylnym i segmentowym. Są to dwa najbardziej sprzedające się modele bramy garażowej. Praktyczne rozwiązania zastosowane w ich budowie zapewniają bezproblemową obsługę i trwałość na wiele lat.

Proponowane przez nas systemy są nowoczesne, zautomatyzowane a przede wszystkim trwałe. W szczególności zwracamy uwagę na estetykę wykonania (solidne wykonanie) i prostotę obsługi. Dodatkowo bogata kolorystyka (z palety RAL) pozwala na wybór i dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Przy podejmowaniu decyzji zawsze służymy pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania!

Bramy garażowe

 

Bardzo istotną kwestią przy wyborze bramy garażowej jest wybór sposobu jej otwierania. Będzie to miało ogromny wpływ na późniejsze użytkowanie. Różnorodność bram daje nam możliwość idealnego dopasowania do wielkości garażu czy posiadanego samochodu. W naszej ofercie dostępne są dwa systemy otwierania i zamykania bramy garażowej – uchylny i segmentowy.

Bramy segmentowe

 

Jest to jeden z najbardziej popularnych systemów montażu bram garażowych. Dzięki swojej budowie bramy garażowe segmentowe nie zabiera miejsca przed garażem ani wewnątrz pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w garażach o krótkim podjeździe lub z bardzo małą przestrzenią przed garażem.

Bramy garażowe segmentowe zbudowane są ze specjalnych segmentów (paneli), które przesuwają się w górę po prowadnicy. W pełni otwarta brama segmentowa znajduję się na konstrukcji bezpośrednio pod sufitem garażu, dlatego też nie jest potrzebna dodatkowa przestrzeń do jej otwierania się. Wielkość bramy i ilość segmentów dobierana jest do wielkości pomieszczenia, a dodatkowe uszczelki umieszczone z każdej strony gwarantują ich szczelność.

Bramy segmentowe wyróżnia:

  • poliuretanowe wypełnienie paneli,
  • uszczelnienie na całym obwodzie oraz pomiędzy panelami,
  • możliwość otwierania i zamykania wzdłuż prowadnic (zarówno pionowych jak i poziomych),
  • dolna uszczelka przylegająca do podłoża,
  • system finger protection (ochrona przed przytrzaśnięciem palców),
  • możliwość wyboru systemu otwierania się: automatyczny i manualny.
drzwi garażowe - bramy garażowe segmentowe

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!
dom z bramą garażową z funkcją bramy uchylnej

Bramy uchylne

 

Drugi najbardziej popularny system otwarcia bram garażowych. Ceniony za swoją prostotę i ekonomiczne rozwiązanie. Skrzydło bramy garażowej wykonane jest z ocynkowanej stali i blachy trapezowej. Otwieranie takiej bramy polega na ruchu wahadłowym, dlatego też decydując się tego typu bramy, trzeba wziąć pod uwagę potrzebę dodatkowego miejsca przed garażem. Nie sprawdzi się więc w garażach o krótkim podjeździe.

Bramy uchylne od Bakar, dostępne są w wielu wzorach i kolorach z palety RAL, tak by z powodzeniem każdy znalazł tą idealną dla siebie. Praktycznie do każdego modelu jest możliwość dobrania pasujących drzwi bocznych, tworząc spójną całość.

Bramy garażowe Bochnia – dobór i montaż

 

Decydując się na zakup bramy garażowej (bramy uchylne, bramy segmentowe) w naszej firmie, otrzymujecie Państwo profesjonalny pomiar, dobór kolorystyczny i montaż na najwyższym poziomie. Usługę montażu bram garażowych wykonujemy na terenie województwa małopolskiego, a dokładnie: Kraków, Bochnia, Pyrzowice, Wieliczka oraz w przyległych gminach.

W swojej ofercie posiadamy także okna, parapety, okna, rolety elewacyjne, żaluzje fasadowe, drzwi wejściowe oraz drzwi wewnętrzne. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy i skontaktowania się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Państwu w wyborze.

Wiśniowski - bramy garażowe rolowane, bramy rozwierne

Oferta bram garażowych

 

Potrzebujesz wyceny? Umów się na bezpłatny pomiar!

Nasi przedstawiciele wykonają bezpłatny kosztorys i skontaktują się z Państwem, przedstawiając najlepszą ofertę!
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Wolisz wysłać maila? – napisz do nas na: biuro@bakarokna.pl

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Tak, zapewniamy darmowy pomiar i wycenę bram garażowych

Zapewniamy duży wybór bram garażowych. W ofercie bramy segmentowe i uchylne renomowanych producentów tj. Hörmann i Wiśniowski. Znajdą Państwo u nas nowoczesne bramy, których wygląd, trwałość i atrakcyjne ceny z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, montaż bram garażowych.

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta bramy, jaką Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji na oferowane przez nas bramy garażowe to 5 lat.