Okna Bochnia

Bochnia – okna na wymiar

Jesteśmy na rynku od roku 2014. Od tego czasu wciąż poszerzamy swoje horyzonty, a zdobyte doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy okna na indywidualny wymiar. Wykonujemy także skomplikowane, niestandardowe projekty. Jeśli szukasz specjalistów ze sporym doświadczeniem, terminowością i doskonałą obsługą, to jesteś we właściwym miejscu! Dla nas żadne zadanie nie jest nie do wykonania. Nasi specjaliście zapewniają profesjonalne doradztwo, pomagamy wybrać okna plastikowe i drewniane dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

Okna, drzwi i bramy od najlepszych producentów

W sprzedaży posiadamy okna pcv, drewniane i okna aluminiowe, antywłamaniowe i energooszczędne dostępne w wielu kolorach z palety barw. Oferujemy okna PVC znanych i renomowanych producentów. Proponujemy okna do domów jedno i wielorodzinnych, firm, lokali usługowych, biurowych i obiektów użyteczności publicznej. W ofercie okna jedno i wielokwaterowe, nieotwierane, otwierane tradycyjnie, przesuwne i uchylne. Zapewniamy okna na dowolny wymiar. Różne konstrukcja produli, systemy uszczelek, rodzaj przeszklenia oraz duży wybór dodatków (np. klamki, okucia, nawiewniki, moskitiery, itp. ) sprawdiają że każdy znajdzie w naszym salonie okna, jakich potrzebuje. Oferujemy szeroką game produktów, w naszej ofercie posiadamy również żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne, w tym:  elewacyjne, naokienne i podtynkowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz bramy garażowe. Wszystkie nasze produkty wykonane są w najnowszej technologii i gwarantują doskonałą szczelność oraz izolację akustyczną, a różnorodność designu pozwoli dobrać okna do wymagań stylizacyjnych każdego budynku.

Ciepły montaż w cenie

W cenie zakupionych u nas okien zapewniamy demontaż oraz ciepły montaż okien jak również transport zamówionych u nas produktów i kompleksową obsługę klienta. Zamawiając produkty z naszego sklepu, zyskujesz rozwiązania, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sprawdź pełną ofertę naszego sklepu i wybierz najlepszą stolarkę do Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu: 531 144 511

Na jaki okres udzielana jest gwarancja?

Okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta okien, jakie Państwo wybiorą. Minimalny okres gwarancji to 5 lat.

Czy zapewniacie transport i montaż okien?

Oczywiście, w cenie zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny, ciepły montaż okien.

Skontaktuj się z nami

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości