Parapety aluminiowe – Zewnętrzne

Zewnętrzne parapety aluminiowe są produkowane z najwyższej jakości blach surowych i powlekanych, sprowadzanych z hut włoskich. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę poświęcamy procesowi chemicznej obróbki detalu. Wszystkie parapety, przed obróbką lakierowania proszkowego poddane są specjalnym procesom chemicznym, odpowiednim dla rodzaju detalu. Zapewnia to naszym wyrobom długoletnią trwałość i funkcjonalność. Wszystkie parapety aluminiowe są odporne na UV oraz na wpływ warunków atmosferycznych (wilgoć,  temperatura).

Parapety aluminiowe z blach oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo na dowolny kolor RAL

Parapety aluminioweParapet aluminiowy aluminiowe parapety

Materiał:

Są wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji  blachy w hucie  lub z surowej blachy aluminiowej polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Dodatkowo zabezpieczone są folią  ochronną (polietylen). Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

Kolorystyka powlekanych:

  • Biały RAL 9016,
  • Brąz RAL 8019.

Kolorystyka lakierowanych proszkowo:

  • dowolny kolor z palety RAL.

Parapety aluminiowe soft line premium z blach oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo na dowolny kolor ral

phoca_thumb_l_softphoca_thumb_l_soft 1

Materiał:

Są wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji  blachy w hucie  lub z surowej blachy polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Dodatkowo zabezpieczone są folią  ochronną (polietylen). Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi. W procesie produkcyjnym dzięki odpowiedniej technologii  nosek parapetu uzyskuje estetyczne zaokrąglenie.

Kolorystyka powlekanych:

  • Biały RAL 9016,
  • Brąz RAL 8019.

Kolorystyka lakierowanych proszkowo:

  • dowolny kolor z palety RAL.

Zakończenia do parapetów aluminiowych

Zaślepki

Oferujemy zakończenia (zaślepki, zatyczki) wykonane z tworzywa PVC (barwione w masie), w standardowych kolorach dopasowanych do kolorystyki parapetów aluminiowych. W przypadku zamówień parapetów w dowolnym kolorze RAL, zlecamy produkcję odpowiedniej ilości zaślepek, wynikających z ilości zamawianych parapetów, dokładnie w tym samym kolorze.

Zaślepka- łącznik do parapetów

łącznik do parapetów

Uniwersalny produkt służący do łączenia parapetów zewnętrznych dociętych na prosto bądź wykuszowych pod kątem 90 stopni. Istnieje możliwość zamówienia tego produktu w dowolnym kolorze z palety RAL.

phoca_thumb_l_zalepka cznik3

phoca_thumb_l_zalepka cznik4

phoca_thumb_l_zalepka cznik5

Oferujemy

Darmowa wycena i pomiar
Montaż w cenie produktu
Własny transport
Gwarancja co najmniej 5 lat

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości