Drzwi wejściowe Kraków, Bochnia, Wieliczka

Kwestia zakupu drzwi wejściowych (lub inaczej – drzwi zewnętrznych) jest jedną z najważniejszych decyzji, które przyjdzie podjąć każdemu inwestorowi remontującemu lub dopiero budującemu swój własny dom. To istotny komponent całego budynku, który będzie nie tylko jego zwieńczeniem i dekoracją, ale również elementem o bardzo ważnych funkcjach praktycznych. Nasza bogata oferta drzwi zewnętrznych sprawia, że, każdy zainteresowany znajdzie taki model, który spełni wszelkie jego wymagania i oczekiwania. Firma Bakar proponuje Państwu najlepsze drzwi zewnętrzne z montażem. Dostępne u nas są setki modeli drzwi wejściowych najlepszych producentów, zarówno drewniane, jak i aluminiowe czy PCV. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Drzwi zewnętrzne Kraków

Drzwi wejściowe, czyli zewnętrzne, są pierwszą wizytówką każdego domu i mieszkania, a więc również jego mieszkańców. Stanowią swego rodzaju prezentację wyjątkowego stylu i gustu właściciela. Są też jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Doskonale dopasowane pod względem designu, wykończenia i kolorystyki do elewacji oraz stolarki okiennej i elementów takich jak balkon czy taras, drzwi zewnętrzne do domu zachwycają jakością wykonania i podkreślają urodę budynku.

Duży wybór zewnętrznych drzwi

W ramach naszej oferty dostępna jest szeroka gama drzwi drewnianych, aluminiowych, stalowych PCV. Dostępne są różne modele drzwi (np. pełne lub przeszklone), oferujemy wiele wersji kolorystycznych czy wykończenia. Mogą być one zamontowane na metalowej lub stalowej ościeżnicy. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może wybrać dokładnie takie drzwi zewnętrzne, jakie spełnią wszystkie jego wymagania i oczekiwania.

Jakość, bezpieczeństwo i design

Zewnętrzne drzwi wejściowe do domu mają jednak o wiele więcej zadań do spełnienia. To jeden z najważniejszych komponentów jeśli chodzi o zapewnienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom. Ważne więc, aby były solidne i niezawodne, niezależnie od rodzaju materiału, z którego je wykonano. Antywłamaniowe drzwi muszą zapewniać wysoką klasę, którą można uzyskać tylko poprzez dobór odpowiednich materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Firma Bakar oferuje Państwu szeroką gamę drzwi zewnętrznych antywłamaniowych i nie tylko. Dla Państwa wygody, komfortu i poczucia bezpieczeństwa proponujemy drzwi wejściowe z montażem oraz pomiar i własny transport.

Drzwi antywłamaniowe Kraków

W galerii naszych produktów znajdą Państwo różne modele drzwi zewnętrznych antywłamaniowych – metalowe jak i drewniane drzwi antywłamaniowe. Dostępne są one w różnych wariantach, zdobieniach i kolorach. Ponadto są wykonane z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych i efektywnych technologii oraz rozwiązań zapewniających im najwyższe walory użytkowe.

Najważniejsze cechy drzwi antywłamaniowych to m.in.:

 • wysokiej klasy materiały,
 • wytrzymałe zawiasy,
 • dobry współczynnik przenikania ciepła,
 • większa sztywność skrzydła drzwi,
 • solidne zamki oraz system rygli i zasuw.

Wszystkie te zabezpieczenia są stosowane, aby zapewnić absolutne bezpieczeństwo mieszkańcom, zgodnie z obowiązującymi aktualnie normami.

Szeroki wybór drzwi zewnętrznych

Firma Bakar posiada w swojej ofercie duży wybór wariantów drzwi stalowych i drewnianych do domów. Wszystkie pochodzą z katalogów najlepszych producentów, którzy zapewniają ich doskonałą jakość wykonania. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne drzwi firmy: Barański, WIKĘD, MAR-TOM, ERKADO, AGMAR i wielu innych producentów, których asortyment jest ceniony przez klientów. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może mieć absolutną pewność, że zamówione przez niego drzwi zewnętrzne będą służyły niezawodnie przez długie dziesięciolecia.

Komfort użytkowania

Zastosowanie nowoczesnych i niezawodnych technologii produkcji i materiałów ma jeszcze jedną zaletę – oferowane przez nas drzwi zewnętrzne są niezwykle łatwe i komfortowe w użytkowaniu. Wyjątkowo płynnie i cicho pracują – otwierają się i zamykają. Nie skrzypią, nie zacinają się i nie stawiają najmniejszego choćby oporu.

Najlepsze parametry

Kolejnym aspektem, którego nie można pominąć, kiedy kupuje się drzwi zewnętrzne, jest ich współczynnik izolacyjności termicznej. Nasze drzwi posiadają najlepszą izolacyjność termiczną , a także akustyczną. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo skrzydło wejściowe drewniane czy też drzwi stalowe, jedną największych zalet ich konstrukcji będzie zapobieganie utracie ciepła z wewnątrz budynku. Wówczas rzeczywiście inwestycja w taki zakup okaże się uzasadniona ekonomicznie i zwróci się w kosztach poniesionych na ogrzewanie.

Drzwi wejściowe z montażem Kraków i okolice

Wraz z zakupem oferujemy naszym klientom usługę montażu drzwi Kraków, Bochnia, Proszowice i Wieliczka oraz ich okolice są terenem, na którym prowadzimy naszą działalność. Dokonamy bezpłatnych pomiarów i wyceny planowanej przez Państwa inwestycji, a następnie dostarczymy i zainstalujemy zamówione przez Państwa drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, okna, parapety czy rolety. Jednym słowem – zajmiemy się wszystkim. To pozwoli Państwu zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze. Obsługujemy miasta i okolice Krakowa, Bochni, Wieliczki, Proszowic i pobliskie gminy.

Drzwi z montażem w cenie

Oferowane drzwi zewnętrzne przeznaczone są do montażu na zewnątrz budynków (w przypadku np: domów jednorodzinnych) oraz do wnętrza (drzwi do mieszkań w budynkach wielorodzinnych). Tym, co mają do zaoferowania swoim użytkownikom, jest przede wszystkim:

 • elegancki, klasyczny lub nowoczesny design. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo drzwi wejściowe do domu wykonane z drewna czy też stalowe lub aluminiowe, będą się one prezentowały wspaniale w budynkach wykończonych w nowoczesnym stylu, zarówno w mieście, jak i na posesjach podmiejskich. Warto pamiętać, aby design wybranych drzwi harmonijnie komponował się z oknami;
 • wysokiej jakości materiały, odporne na wieloletnie użytkowanie oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. To gwarantuje, że oferowane przez nas drzwi zewnętrzne pozwolą Państwu poczuć się bezpiecznie i komfortowo, ale również mieć pewność, że wybrany przez Państwa model będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat;
 • doskonała funkcjonalność – nowoczesne technologie produkcji i odpowiedni montaż sprawia, że nasze skrzydła zewnętrzne otwierają się i zamykają cicho, płynnie i lekko, a więc są najlepszym wyborem dla każdego, również dla osób starszych, niepełnosprawnych ruchowo oraz rodzin z małymi dziećmi;
 • dobre parametry – optymalny współczynnik przenikania ciepła zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, który pozwala uniknąć strat ciepła i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania domu lub mieszkania;
 • bezpieczeństwo – nowoczesne drzwi antywłamaniowe.
 • profesjonalna usługa montażu zewnętrznych drzwi jest kluczowym aspektem dla zachowania pełni ich zalet użytkowych. Firma Bakar od wielu już lat oferuje swoim klientom bezpłatny pomiar oraz możliwość montażu w cenie drzwi. Mamy ogromne doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych inwestycji, a więc mogą Państwo być pewni najwyższej jakości naszych usług;

Proponujemy Państwu zakup drzwi z montażem w cenie. Świadczymy kompleksowe usługi – prowadzimy wycenę, profesjonalne doradztwo, zapewniamy dodatkowe wyposażenie przygotowanie otworów, bezpieczny transport i montaż drzwi. Zadowolenie klienta jest dla nas absolutnym priorytetem. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa małopolskiego (Kraków, Bochnia, Wieliczka, Proszowice) oraz gmin przyległych. Zapraszamy!

Oferujemy

Darmowa wycena i pomiar
Montaż bram segmentowych w cenie
Własny transport
Gwarancja co najmniej 5 lat

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości