Drzwi wejściowe zewnętrzne Kraków, Bochnia, Wieliczka

Drzwi zewnętrzne, czyli wejściowe, są pierwszą wizytówką każdego domu i mieszkania. Mają jednak do spełnienia o wiele więcej zadań. Muszą być nie tylko efektowne, ale także praktyczne, wykonane z materiałów wysokiej jakości i mieć optymalny współczynnik przenikania ciepła oraz, rzecz jasna, zapewniać bezpieczeństwo mieszkańcom domu.

Firma Bakar oferuje swoim Klientom drzwi do domów w wielu wariantach – stalowe i drewniane. Wszystkie pochodzą z katalogów najlepszych producentów, którzy zapewniają ich doskonałą jakość. W naszej galerii produktów znajdą Państwo drzwi: Barański, WIKĘD, MAR-TOM, ERKADO, AGMAR i wielu innych producentów, których asortyment jest ceniony przez klientów.

Oferowane drzwi przeznaczone są do montażu na zewnątrz budynków (w przypadku np: domów jednorodzinnych) oraz wewnątrz (drzwi do mieszkań w budynkach wielorodzinnych). Tym, co mają do zaoferowania, jest przede wszystkim:

  • elegancki, klasyczny lub nowoczesny design,
  • wysokiej jakości materiały, odporne na wieloletnie użytkowanie oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne,
  • doskonała funkcjonalność – dzięki nowoczesnych technologiom produkcji i odpowiedniemu montażowi nasze drzwi otwierają się i zamykają cicho, płynnie i lekko,
  • optymalny współczynnik przenikania ciepła, co pozwala uniknąć strat ciepła i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania domu lub mieszkania,
  • bezpieczeństwo – nowoczesne drzwi antywłamaniowe.

Proponujemy Państwu zakup drzwi z montażem w cenie. Świadczymy kompleksowe usługi – prowadzimy wycenę, profesjonalne doradztwo, przygotowanie otworów, bezpieczny transport i montaż drzwi. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa małopolskiego (Kraków, Bochnia, Wieliczka, Proszowice) oraz gmin przyległych. Zapraszamy!